Oyun Voidu ve Gamebillet'de Assassin's Creed ve ımmortal fenyx Rising'de dev indirim

spriggan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme
Selam dostlar, sizleri güzel bir indirim hakkında bilgilendirmek istiyorum.
Az önce Voidu'dan ve gamebillet üzerinden Assassin's Creed serisini ve Immortals Fenyx Rising oyunlarını aldım.
Voidu Assassin's Creed serisinde acayip indirimler yapmış fakat her oyun yok. Eski olanları gamebillet üzerinden uygun fiyata alabilirsiniz.

Aldığınız oyunlar doğrudan Ubisoft Connect hesabınız üstünden aktifleştiriliyor. (oyunları Steam'den alsanız bile Ubisoft üzerinden oynuyorsunuz diye biliyorum.) Bende bu fiyata kaçırılmayacak seridir.

Immortal fenyx Rising'de Zelda kadar olmasa da benzeri bir oyun. Ne zamandır denemek istiyordum. 50 TL (Steam'de 700 TL) civarı bir fiyata görünce kaçırmadım.
Aynı şekilde Assassin's Creed serisi Steam'de şu an indirimde ama bu sitelerde indirimli halinin bile neredeyse yarı fiyatına.

Almak isteyenlere duyurulur :)

Immortal Fenyx Rising oynadıktan sonra deneyimlerini paylaşır mısın?

İnceleme yazmayı vs. sevmiyorum fazla ama oyunun YouTube'da çok güzel incelemeleri var. Bir Zelda kalitesinde değil tabii ki ama Switch alamıyorum benzer bir şey oynamak istiyorum dersen idare eder.

Hocam oyunların linkini atarak konuyu güncelleyebilir misiniz acaba? Teşekkürler bilgilendirme için.
Dostum çok fazla oyun indirimde. Voidu ve GameBillet'e girip tüm serinin indirimlerini görebilir ve kendine göre seçim yapabilirsin.

Voidu'da fiyatlar aşırı ucuz geldi, güvenilir mi?

Gamebillet fiyatları dün garip bir şekilde yükseldi. İlk defa indirim fiyatlarının yükseldiğini gördüm. Voidu fiyatları çok daha uygun, orayı tercih edin.

Geri
Yukarı