Inaccessible Boot Device Hatası

hermesbird

Centipat
Daha fazla  
Windows sürekli kendi kendini başlatıyor. Ya otomatik onarma yapıyor, başarısız oluyor onarma ya da Inaccessible Boot Device kodu veren Windows 10 hata ekranına atıyor. Dün 6 defa format attım bilgisayara, her seferinde de bunu yaşıyorum. Sinirim bozuluyor gerçekten. Bin bir güçlükle kasa dizdikten sonra bilgisayar açılırken o donen daire resimdeki gibi donup kalıyor.

IMG_20210325_034521.jpg

Hocam BIOS üzerinde RAM hızını yükseltmiş miydiniz?
Eğer yükseltip format attıysanız hızı yükseltmeden bir format atmayı deneyin dün akşam aynı şey benim de başıma geldi bu şekilde format attım düzeldi.

Ama dediğim gibi ssden olması uzak bir ihtimal gibi geliyor çünkü daha alalı çok bir zaman olmadı kurulum yaparken gözüküyor biosda gözüküyordu sıkıntısız şekilde
Hocam BIOS üzerinde RAM hızını yükseltmiş miydiniz?
Eğer yükseltip format attıysanız hızı yükseltmeden bir format atmayı deneyin dün akşam aynı şey benim de başıma geldi bu şekilde format attım düzeldi.
Hocam yükselttim de aylar önce yükselttim bilgisayar bu sıkıntıyı yaşamıyordu gene format atıyorum Windows kuruluyor ama yeniden başlattığımda otomatik onarmaya düşüyor yada kendi kendine kapanıyor bilgisayar bir anda

Geri
Yukarı