Çözüldü INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Blackout3

Decapat
Makaleler
1
Yer
C:\Windows\System32
Merhaba arkadaşlar. Bugün temiz format attım, her şeyi kurdum sürücüleri olsun programları olsun sorunsuz Windows 10'u kullanıyorum. Aklıma son anda geldi ama artık çok geçti. AHCI moda alacaktım ama geç kalmıştım. Bende bir deneyeyim alayım dedim ama her BIOS'dan AHCI moda aldığımda INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE hatası alıyorum.
Neden olabilir?

Minidumb dosyaları yok. Windows klasörünün içinde hiçbir yerde yok, bulamadın demeyin. Minidump konusuna da baktım her şey dosdoğru yerinde ama ortada öyle bir dosya yok.

Yardımcı olursanız teşekkürler.

Sistem:

SATA3 120 GB SSD.
DP55WB anakart.
500GB HDD 7.2K RPM.
i5 750 @ 2.66 GHz.
GTX 750 Ti.

Windows 10 Pro x64
21H1

Çözüm
Windows'u bir de AHCI modunda iken kurmayı dener misiniz? Bence böylelikle çözülür.

Hocam konuya olan ilginiz için teşekkür ederim ama bu büyük sorunumu çözdüm gibi.

IDE moddan AHCI moda geçerken benim gibi bu hatayı alan arkadaşlar bu sorunu yukarıdaki gibi çözebilirler.
Konu kilitlenebilir.
Windows'u bir de AHCI modunda iken kurmayı dener misiniz? Bence böylelikle çözülür.

Hocam konuya olan ilginiz için teşekkür ederim ama bu büyük sorunumu çözdüm gibi.

IDE moddan AHCI moda geçerken benim gibi bu hatayı alan arkadaşlar bu sorunu yukarıdaki gibi çözebilirler.
Konu kilitlenebilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı