İnatbox güvenli mi?

• Konuyu başlatan Fabi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 8B
Bilgisayara BlueStacks kurup kullanıyorum. Emülatör ile kullandığım için herhangi bir bilgimi çalması mümkün değil.

Ama kişisel telefonuma yüklemezdim. Sonuçta herhangi bir sıkıntı yaşasan karşında muhattap olacağın bir isim yok. Bunları göze alacaksınız.

Hocam ücretsiz ve orijinal olmayan bir şeyin kesin virüslü veya virüssüz diyemem ben kurmanızı tavsiye etmiyorum.

Soru kisa net inat box güvenli mi 1&2 senedir kullanıyorum. Merak ettim.

Bilgisayarınız varsa BlueStacks kurabilirsiniz eğer bir virüs ile karşılaşırsanız sorun olmaz fakat.
Uygullama izinlerinizi komple devre dışı bırakırsanız telefonunuzu kontrol edemezler.
Dediğim gibi eğer inatbox kullanacak iseniz sizlere önerim BlueStacks üzerinden erişmek olacaktır.
Telefonumda yıllardır yüklü fakat bir sorun ile karşılaşmadım fakat bu ileride karşilaşmiyacağım anlamına gelmez.

Babalarının hayrına yapmıyorlar hocam öyle uygulamaları. Vardır elbet çıkarları bir yerden kullanılıyorsunuzdur.

Bilgisayara BlueStacks kurup kullanıyorum. Emülatör ile kullandığım için herhangi bir bilgimi çalması mümkün değil.

Ama kişisel telefonuma yüklemezdim. Sonuçta herhangi bir sıkıntı yaşasan karşında muhatap olacağın bir isim yok. Bunları göze alacaksınız.

Emülatörden bulaşır BlueStacks'e izin veriyoruz dosyalara eriş diye BlueStacks'e erişirse bilgilerede erişir

Yeni konular

Geri
Yukarı