Çözüldü İnbox teknomarket güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Holdt

Decapat
Daha fazla  
İnbox.com.tr adında bir alışveriş sitesi var oradan bir ürün almak istiyorum fakat güvenilir midir bilmiyorum. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleme:
Bende buradan adaptör alacağım Type-C giriş çıkışlı güvenli mi diye araştırıyorum. Her yerde 170 TL civarında olan cihaz burada 109 TL.

Siteden Apple Watch 6 44mm aldım ürün sorunsuz elime ulaştı. Bende saati alırken burada ucuzdu fakat bilmediğim bir site olmasına rağmen sipariş verdim elime gayet sorunsuz bir şekilde ulaştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık almak için pazaryerlerini gezdiğimde aşırı derecede sahte yorumları vardı, replika, muadil, Çin malı, gibi birçok yorum görünce pazaryerlerinden almaktan vazgeçtim. İnternette araştırırken bu siteye rastladım, orijinal ve garantili olduğu yazısını görünce hemen sipariş verdim 1 gün içerisinde teslim edildi, ürün orijinal olarak geldi ve söylendiği gibiydi çok memnun kaldım kardeşim için ikinci kulaklığı da yine aynı şekilde bu siteden aldım herhangi bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı