Inca IKG-446 nasıldır?

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Mekanik hisli ve ışıklı olduğu için alacağım. Bütçem 70-80 TL anca var. Beni tatmin eder mi? Mekanik hisli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben IKG-330 kullanıyorum, klavyeden daktilo gibi ses çıkıyor özellikle space tuşundan, fare normal onda sıkıntı yok. Inca pek tavsiye etmem önceki farem de Inca markaydı alındıktan bir kaç ay sonra ara sıra kapanmaya başladı. Bence başka markalara yönelin.

Öncelikle aynı klavye bende var ve masanın tepesinde 1 buçuk senedir yatıyor çünkü bozuldu. 44 TL'ye N11'den almıştım ve geldiğinde çok bğenmiştim çünkü ışıkları gerçekten beklediğimden parlaktı. Tuş seslerini de sevmiştim ama 44 TL'ye hiçbir şey beklemiyordum zaten meraklı da değildim. Her neyse aldıktan 1 ay sonra bozuldu kablosundan sanırım. Hiçbir zaman vurmadım sertçe basmadım normal bir şekilde kullandım. Şimdi bağladığımda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Kablosunu hareket ettiriyorum çalışıyor ama tekrar gidiyor ve bende uğraşamam diyip attım bir kenara. Bence hiç bulaşmayın biraz daha para biriktirin kaliteli alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı