Inca IKG-451 alınır mı?

• Konuyu başlatan RDAs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 4B
Bu alınabilir bence. Zamanında almayı düşünüyordum.
Tuşları fırlıyor hocam onun :/

Bu nasıl? @Samotne Ciasteczka
Kötü değil ama Vatan yine kazığını yapmış. 529TL'ye membran klavye 🤡
Anlıyorum peki Vatan'dan önerebileceğiniz klavye var mı? Çünkü attıklarınızın hiçbiri Vatan'da yok.
Vatan niye?
Bilerek kazıklanmak mı istiyorsunuz?

Tuşları fırlıyor hocam onun :/

Kötü değil ama Vatan yine kazığını yapmış. 529TL'ye membran klavye 🤡

Vatan niye?
Bilerek kazıklanmak mı istiyorsunuz?
Hocam evet fırlıyor ama Donanım Arşivi'nin ona iyi baktığını düşünmüyorum. Bence iyi kullanılırsa alınabilir çünkü başka alternatif yok.

Hocam evet fırlıyor ama Donanım Arşivi'nin ona iyi baktığını düşünmüyorum. Bence iyi kullanılırsa alınabilir çünkü başka alternatif yok.
Abdullah Bey bile demişti, çok kullanmadım ve tuşlar fırlıyor diye. Hem eski bir klavye, 2016 üretim falandı. Şahsen o klavyeyi beğeniyorum, ben olsam alırdım fırlarsa iade ederdim ama Vatan çok kötü kazıklıyor. O klavye 400 küsür TL falan Akakçe üzerinde.

Inca empousa brown swich olanını aldım daha önce blue swich ve red swich mekanik klavye kullandım red swich alıcaktım fakat brown swich tam anlamıyla muazzsam genelde fps oyunları oynuyorum biraz hisli biraz ise ses cikarmyan bir klavye arıyordum incelemelerde brown switch klavyeninin bana daha uygun olacağını düşünerek aldım artı ve eksilerini paylaşıcağım
+Kablosu dayanıklı
+Rgb ışıklandırması ve rgb çerçevesi klavyeye harika bir detay olmuş istediğiniz gibi rengini ayarlayabiliyorsunuz
+Klavyenin altında kablo yeri var oraya oturtabiliyorsunuz kabloyu masada kötü bir görüntü olmuyor
+Gelelim switchlere klavyenin hissiyatı olsun ve sesi olsun harika bence sessiz ve hissiyat olarak mükemmel kusursuz
+Kutu içeriğinde tuş çıkarma aparatı ve tuş temizleme fırçası bulunuyor bence kutu içeri gayet geniş
+Aliminyum gövdesi
Eksiler
-Klavyenin ışıklandırmasında acıkcası lol modu ve cs go modunu ben aradim olsa iyi olurdu
-Enter tuşu büyük olmasını isterdim
-Klavye desteğine gelecek olursak ben klavye desteğini vidalı değil mıknatıslı isterdim gerçi bir cok arkadaş mıknatıslı olanların oyun oynarken sürekli cıktıgını ve mıknatısların zamanla tutmadıgını söylemiş bilemiyorum
Son olarak bu klavye 250 400 tl ye kadar bence alınabilecek en iyi klavyedir 1 hafta bir çok sitede araştirdim ne gidip çöp ürünlere fazla para vermeye gerek var ne ucuz diye henüz piyasaya daha yeni çıkmış kısa ömürlü bir klavye almaya gerek var alacak arkadaşlara öneririm

Inca empousa brown swich olanını aldım daha önce Blue swich ve Red swich mekanik klavye kullandım Red swich alacaktım fakat brown swich tam anlamıyla muazzsam genelde FPS oyunları oynuyorum biraz hisli biraz ise ses cikarmyan bir klavye arıyordum incelemelerde brown Switch klavyeninin bana daha uygun olacağını düşünerek aldım artı ve eksilerini paylaşacağım
+Kablosu dayanıklı
+RGB ışıklandırması ve RGB çerçevesi klavyeye harika bir detay olmuş istediğiniz gibi rengini ayarlayabiliyorsunuz
+Klavyenin altında kablo yeri var oraya oturtabiliyorsunuz kabloyu masada kötü bir görüntü olmuyor
+Gelelim Switch'lere klavyenin hissiyatı olsun ve sesi olsun harika bence sessiz ve hissiyat olarak mükemmel kusursuz
+Kutu içeriğinde tuş çıkarma aparatı ve tuş temizleme fırçası bulunuyor bence kutu içeri gayet geniş
+Alüminyum gövdesi
Eksiler
-Klavyenin ışıklandırmasında açıkçası LoL modu ve CS:GO modunu ben aradim olsa iyi olurdu
-Enter tuşu büyük olmasını isterdim
-Klavye desteğine gelecek olursak ben klavye desteğini vidalı değil mıknatıslı isterdim gerçi bir cok arkadaş mıknatıslı olanların oyun oynarken sürekli cıktıgını ve mıknatısların zamanla tutmadıgını söylemiş bilemiyorum
Son olarak bu klavye 250 400 TL'ye kadar bence alınabilecek en iyi klavyedir 1 hafta birçok sitede araştirdim ne gidip çöp ürünlere fazla para vermeye gerek var ne ucuz diye henüz piyasaya daha yeni çıkmış kısa ömürlü bir klavye almaya gerek var alacak arkadaşlara öneririm

Hortlatıyorum ama 451 brown Switch mi aldınız? Bir tane de IKG-452 empousa diye bir model var sanki aynısı gibi 451 ile. Memnun musunuz hala?

Yeni konular

Geri
Yukarı