Inca IWM-555 alınır mı?

Bütçe
150
Hayır kesinlikle hayır, eğer kablosuz şart değilse Hepsiburada üzerinden Logitech G102 lightsync alabilirsiniz.

Yukarıya link bıraktığım mouse alınır mı?
Ya da önerdiğiniz 150 TL bandında kablosuz mouse var mı?
Çok mu geç oldu bilemem ama, bende var dostum bu mouse'dan. 5-6 ay önce çok hızlı ihtiyacım olduğundan gidip Teknosa'dan körlemesine almıştım.
Lakin, fiyatını görünce şu anda şok oldum. Ben 75 TL gibi bir fiyata almıştım.

Mouse'a gelecek olursak, bence iş bilgisayarı kullanımlarında uygun, bataryası gidiyor iki üç gün rahat, hızlıca da şarj oluyor (1-2 saat tam ölçmedim).
Hem bluetooth, hem wireless özelliği var, wireless kullanıyorum (hiç sıkıntı yaşamadım).
Fakat benim elime büyük geliyor ve bundan dolayı biraz hantal hissediyorum. Elimin alışması uzun zaman sürdü. Özellikle kendi bilgisayarımda g300s kullanıyorum, inanılmaz boyut farkı var.
Yan tuşlara makro ataması yapılmıyor, sadece internet sitelerinde falan ileri-geri. Fakat bir program var, bu tür mouse'lara buton ayarlaması yapabiliyorsunuz, denemedim henüz malum iş bilgisayarı program yüklemiyorum dışardan kesinlikle.

Sanıyorum buradan ikinci el ürün alım-satım işlemleri yasak :) İlgilenirsen mesaj at bana.
Umarım fiyatlar uygunken başka mouse almışsındır.

Geri
Yukarı