İnce hesap 4000 TL'lik sistem alınır mı?

Arkadaşlar biraz araştırdım ve aynı özelliklerde tüm ürünlere baktım bu hepsinden 200 300 lira daha ucuz.
Sizce alınır mı? İyi sistem mi? Parçalar kaliteli mi? Diğer sitelere göre niye daha ucuz anlamadım. Bazı kişilerden duydum PSU kaliteli değil.
Bütçem 4000-4500 TL 1000 TL'ye de monitör alacağım için o sistemi seçtim.
Gören kişiler cevaplarsa sevinirim.
Attığım sistemi almanı öneririm.

Attığım sistemi almanı öneririm.
intel aramıyorum daha çok ryzen kusura bakmayın sistem baya iyi ama 9400f tarafında değilim teşekkürler
Bu tarz sistemler bir yerlerden kısılarak oluşturuluyor. Mesela arkadaşımızın dediği gibi hava akışı kötü olan kasalar, C4 diye nitelendirdiğimiz PSU'lar ve dandik SSD'ler parçaları tek tek araştırarak toplamanız sizin için en sağlıklısı.
yani tek tek almaya kalkınca bütçemi baya aşıyor tabi bunun gibi sistem istediğim için
PSU ve SSD çöp. 8GB bellek yetersiz, oyunlarda FPS drop yersiniz.

Tavsiyem:
sistem iyi bir sistem ama ram ve ekran kartı markasını hiç görmemiştim ramları biliyorum ama ne akdar iyi bilmiyorum
Bütçeyi 100 tl aşarsanız bu daha iyi kendi fikrim.
aslında aklımda o sistem vardı ama bildiğim bir yotube kanalı incelemesini yapınca fikrim değişti
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G.Skill RipjawsV Red 8 GB 3000MHz DDR4 F4-3000C16S-8GVRB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2tane)

Alternatif olarak bunu öneririm 4400TL tuttu :)
sistem baya iyi ama ben r5 2600 dan yanayım yayın falan açarım diye belki, kasa bana biraz küçük geldi ve sonradan sistemi geliştireceğim için psu yetersiz olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı