İnce hesap rezaleti V2

Ben bu olayların İnceHesap ile alakalı olduğunu çok düşünmüyorum. Pandemi sürecinde satışlar arttı. Ama personel sayısı azaldı. Tek İnceHesap değil bu sorunları çoğu firma çekiyor. Biraz zorlamak lazım iade için.
Biraz zorlamak mı lazım? Ürünü düzgün şekilde iadeye gönderdim kutusunu yırtıp, ya biz bu ürünü alamayız kutusu yırtılmış dediler. Sonrasında gelişen olayları yazdım zaten. Neyin zorlamasını yapayım daha? Biraz mantıklı konuşun lütfen. Çünkü ben bir buçuk aydır bununla uğraşıyorum.
Geç kalmadan THH'ye başvurun.

Razer Viper Ultimate ve Logitech G Pro gibi mouseların varlığından haberiniz yok sanırım.
Aldığım ürünün fiyatı indirimliydi 550 TL ye aldım ve G Pro nun Türkiye satışı yok şuan. Razer olan ürünün fiyatını da bir kontrol edin. 1000 TL nin üzerinde.
Yanlış anlamayın ama, FPS oyunu oynayan birisi kablosuz mouse alır? Gecikme olacağını bilmiyor musunuz?
Bir sürü profesyonel cs go oyuncusu kullanıyor. Lütfen boş yorumlarınızı kendinize saklayın.
İnce hesaptan daha önce alışveriş yaptım, sorunlu olan ekran kartımı iade yada değişim yapabileceklerini söylediler, ben değişim istedim.
İnce hesabın politikasını beğeniyorum, arkadaşın dediği gibi pandemi döneminde azalan personel sayısının etkisi olabilir.

Çağrı merkeziyle tekrardan iletişime geçin isterseniz.
Çağrı merkezi ile iletişime geçmem hiçbir sorunumu çözüme ulaştırmıyor. Al şimdi de yanlış ürün geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı