İncehesap 6700XT sistem ne yapılmalı?

Açıkçası fiyatları yakından takip etmiyorum son 1 aydır fakat 18.000 TL biraz ekran kartları fiyatlarının döküldüğü günlerde biraz yüksek geldi döviz kuruna rağmen eğer imkanın varsa ve bir miktar riske etme şansın olursa yakın zamanda sitelerin güzel indirimler yapabileceğini düşünüyorum uzun zamandır dişe dokunur hiçbir kampanya yapmadı hiçbir site.

28'inde indirim olacakmış genel olarak elektronik aletlere ama bilmiyorum detayları ne kadar bir indirim söz konusu olur.

28'inde indirim olacakmış genel olarak elektronik aletlere ama bilmiyorum detayları ne kadar bir indirim söz konusu olur.
İçeride çalışan birisinden sızdırılmadıysa böyle tarihler kolpa da çıkabilir çok da güvenmemek lazım bütün sitelerde kampanyaları sürekli takip etmek, tarayıcıda yer imlerine ekleyip her birini düzenli kontrol etmek gerek video sistemleri eskiden çok avantajlı olurdu 1.000-3.000 stoklarla satarlardı sadece video sitenin reklamı olsun site yürüsün diye 300-500 stok açıyorlar video sistemlerinin işe yaraması için ya iyi fiyat olmaması ya da çok şanslı olmak gerekiyor düşünme fırsatı bile kalmadan 20 dakikada bitiyor.

Geri
Yukarı