İncehesap 9000-9500Tl sistem

Bütçe
9500
@kaiser soze Sonuç olarak, sizin dediğiniz şekilde aynı sistemin kasa, PSU değiştirmeden ve monitör eklemeden şuanki fiyatı 9000₺. Ben 9000₺'ye daha iyi parçalara sahip bir sistemi yukarıda topladım. Siz ne anlatmak istediniz?

Monitör olarak da bu.
7k.PNG

@BoluBeyi1441 JD'nin satıldığı yerdeki ibare haricinde Samsung panel kullanıldığının kanıtı var mı?
JD'nin resmi sitesinden bakayım dedim, aa o da ne? Bırakın monitörle ilgili ayrıntıları, sertifikaları geri kalan satıştaki ürünleri bile yok. :D

Çin'deki ürünlere kendi isim etiketini basıp Türkiye'de satan bir firmaya çok güvenmeyin derim.

Son düzenleme:
Sadece James Donkey diye niye monitöre laf ediyorsun James Donkey JD27FG1MS144 modelinde Samsung panel kullanılıyor 27 inç almak isteyenler için fiyat performans monitörü.
Daha klavye, mouse yapamayan marka monitörü nasıl yapsın acep?
Ayrıca Samsung panel olsa bile (ki bence yok) monitörde panelden başka bir şey olmadığı için normal o fiyat. İçindeki malzeme kalitesi rezalet, uzun süre kullanacaklar için tavsiye etmem. Ayrıca galiba adamlar ölü pixel garantisini yanlış anladı çünkü gerçekten alan çoğu kişide ölü pixel çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı