İncehesap.com güvenilir mi?

Yok hocam milyonlarca insanı dolandırıyorlar. Üstüne site kapatılmıyor. 10.000 TL'mi çaldılar benim de. Tövbe tövbe. İnternette 500 milyon konu açılmış hala buraya yazıyorsunuz. Sitede boşuna yer kaplıyorsunuz.

Güvenilirdir.

Arkadaş o konuları bulamamış ya da aratmayı düşünmüş olmayabilir, ya da buradan fikir almak istemiştir bu kadar sertleşmeye gerek yok.
Arkadaş o konuları bulamamış ya da aratmayı düşünmüş olmayabilir, ya da buradan fikir almak istemiştir bu kadar sertleşmeye gerek yok.

Düşünmemiş yazacaktım.

Ya hocam bak google'a incehesap güvenilir midir yazıyorsun. 50 tane konu çıkıyor önüne. Orda aratmaya üşenmişte buraya yazmaya üşenmemiş mi anlamadım ki.

Ya hocam bak Google'a İncehesap güvenilir midir yazıyorsun. 50 tane konu çıkıyor önüne. Orada aratmaya üşenmişte buraya yazmaya üşenmemiş mi anlamadım ki.

Dostum aratmak yerine konu açmış olabilir. Fena mı işte arayan kişiler için daha fazla kaynak oluyor. Yararlı eleştiriler en doğrusu. Ve yazmak zorunda değilsin değil mi?

Düşünememiş olabilir insanız sonuçta herkes hata yapar kısava güvenilir demek yeterli.
Ya hocam düşünmemiş ne demek onu anlamadım. Sonra gidiyor bu insan oy veriyor ülkeyi yöneteni seçiyor. Konu açıp yazacağına google'a yazamıyor mu neyse kapatıyorum konuyu lütfen savunmayın bana google'a yazmayı akıl edemeyen birisini.
Dostum aratmak yerine konu açmış olabilir. Fena mı işte arayan kişiler için daha fazla kaynak oluyor. Yararlı eleştiriler en doğrusu. Ve yazmak zorunda değilsin değil mi?
Hocam merhaba ne demek ? TDK'ye yazmaya üşendim buradan konu açayım bari.

Geri
Yukarı