İncehesap.com güvenli midir?

Dopenian

Hectopat
İncehesap.com'dan bir sistem alacağım. İncehesap.com güvenli midir? Ve kargoda bir problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitede güvenlik sss leri ve yorumları gördüm. Ben niyetlenmiştim ki başka bir sitede hesaplı olunca sistemi ordan almaya karar verdim orası ayrı konu. Lakin evet güvenilirdir.

Güvenilirdir. Problem yaşar mısın? Evet yaşarsın. Dünyanın en güvenli yerinden de alsan problem yaşarsın. Alışverişim oldu memnunum.

Ben ryzen 5 3600 işlemci aldım ayrı bir zamandada xioami mi band 4 ve 16 gb usb bellek aldım. Yurtiçi k. ile geldi ve iyi paketleme yapılmıştı bir sorun yaşamadım hızlı geldi ürünler. Kredikartıma 50 para puan veriyodu tercih etmemde etkili olmuştu bakalım eylülde parapuan yatacakmış

Attığım linkteki sistemi 7 gün içinde kargoya verileceği yazıyor.7 gün sonra okul açılacak ve ben evde olmayacağım.Yazdığı gibi 7 gün içinde kargoda mı olur yoksa daha erken kargoya verilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı