İncehesap.com üzerinden hazır sistem alınır mı?

Sasihanı

Hectopat
Selamlar.

Sonunda hangi PC'yi alacağımın kararını verdim.
Webtekno Silver PC'sini alacağım. İncehesap.com'un güvenilir bir site olduğunu biliyorum ancak şikayetleri falan okuduğumda bayağı tedirgin oldum. Genellikle kargoya geç verilmesi, geç gelmesi veya bir parçanın stokta olmadığından beklettiklerini okudum.
Sizce bu site üzerinden almalı mıyım? Parayı dişimi tırnağıma takarak biriktirdim. Herhangi bir sorun yaşamak asla istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.

Sonunda hangi PC'yi alacağımın kararını verdim.
Webtekno Silver PC'sini alacağım. İncehesap.com'un güvenilir bir site olduğunu biliyorum ancak şikayetleri falan okuduğumda bayağı tedirgin oldum. Genellikle kargoya geç verilmesi, geç gelmesi veya bir parçanın stokta olmadığından beklettiklerini okudum.
Sizce bu site üzerinden almalı mıyım? Parayı dişimi tırnağıma takarak biriktirdim. Herhangi bir sorun yaşamak asla istemiyorum.
Her sitenin şikayetleri var ama geç gelme de her yerde ver bence güvenilir

İncehesap bence güvenilir alışveriş yapmadım ama alacağım bir şey olsa güven konusunda düşünmem.Ama bilgisayar konusunu araştırabilirsiniz.

Kuzeninize kaç günde geldi bir sıkıntı yaşadı mı? Söylerseniz çok sevinirim.
Kendisine herşeyiyle 1 haftada geldi kurulum, test vs. Bir sıkıntı yaşamadı ürünün ekran kartı ayrı geldi sadece taktı ve çalıştırdı ekran kartı driveri bile kuruluydu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı