İncehesap deneyimlerim

ben SSD almıştım 2 günde elime ulaşmıştı.

Sanırım benim bahtsızlığıma denk geldi. İncehesap yorumlarını okuyarak satın alma işlemini gerçekleştirmiştim ve yorumlar genel olarak iyiydi. Bir daha alışveriş yapacağım belli bir süre sonra ve o siparişim de aynı şekilde olursa bir daha alışveriş için tercih etmeyeceğim.

Sanırım benim bahtsızlığıma denk geldi. İncehesap yorumlarını okuyarak satın alma işlemini gerçekleştirmiştim ve yorumlar genel olarak iyiydi. Bir daha alışveriş yapacağım belli bir süre sonra ve o siparişim de aynı şekilde olursa bir daha alışveriş için tercih etmeyeceğim.
Bu aralar kimse memnun değil, sanırım yoğunluktan ne yapacaklarını şaşırdılar.

Bu aralar kimse memnun değil, sanırım yoğunluktan ne yapacaklarını şaşırdılar.
Bu aralar kimse hiçbir yerden memnun değil. Tek sebebi yoğunluk. E şimdi işveren eleman alsa, yarın bir gün virüs bitince o işçiyi çıkarmak zorunda kalacak. Bir yerde o da haklı. Bir şey diyemiyorum ben şahsen. Varsın birkaç gün geç geliversin. Onlar da canlarını hiçe sayıyor nihayetinde.

Son düzenleme:
Güncelleme: Kasa elime ulaştı lakin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen monitör hala yollanmadı. Mesajıma gelen cevap paketlemenin yapıldığı lakin covid19 nedeniyle kargo şirketlerinin kota koyduğu. Bu sebeple yollayamıyoruz diyorlar.
Paketleme çok güzel yapılmış ve güvenli.

Yeni konular

Geri
Yukarı