İncehesap Gaming gecesi güvenilir mi?

Evet güvenilir. Ben ekran kartımı ve ana kartımı gaming gecesinde söyledim 1 hafta içerisinde elime ulaştı. Bazı arkadaşlar kargonun geç geldiğinden şikayet edebiliyor.

Merhabalar! Bence alabilirsin, ben yaklaşık 1 veya 2 hafta önce gaming gecesinden monitör aldım ve gayet memnunum. En kısa sürede kargoya verildi ve elime sorunsuz bir şekilde geldi.

Kardeşim klavye almıştı. Alımda sorun yok ama iade etmek istedik canımız çıktı. Her aramada en az 45 dakika bekletti müşteri hizmetleri, uzata uzata 14 günü geçirdiler. Sonra da 14 gün geçti alamayız dediler. Neyse ki sonradan ikna oldular da kabul ettiler gönderebildik 19. gün.

Kardeşim klavye almıştı. Alımda sorun yok ama iade etmek istedik canımız çıktı. Her aramada en az 45 dakika bekletti müşteri hizmetleri, uzata uzata 14 günü geçirdiler. Sonra da 14 gün geçti alamayız dediler. Neyse ki sonradan ikna oldular da kabul ettiler gönderebildik 19. gün.

Bu nootbooku alırsam iade edeceğimi düşünmüyor peki garanti olarak MSI garantisi var mı bozulursa diye.

Geri
Yukarı