İncehesap Gaming Gecesi Güvenilir mi?

Ben öyle bir şey göremedim, RTX serisi 2000 TL altın satıldığını, nerenizden uyduruyorsunuz? Dolar artıyor, ekonomi kriz var, her türlü fiyatlar artacak, düşmesini beklemeyin.

2080 Ti çok alınan kart değil tıpkı 3090 gibi olacak ama 3070 3080 düşer fiyatları el değiştiriyorlar çünkü.

Forumda iade edilen ürünleri gönderdiklerine dair bir şeyler okumuştum. Bu doğru mu? Çünkü ben de Gaming Gecesi'nden güzel bir indirim yakalayıp, ürün almak istiyorum

2080 Ti çok alınan kart değil tıpkı 3090 gibi olacak ama 3070 3080 düşer fiyatları el değiştiriyorlar çünkü.
Tamam, o da olur, o zaman bak 2080 ne kadardan ne kadara çıkmış. Artacak her türlü, bu pozitif bakış açısı 2 ay önce bende de vardı, sömürdüler gitti, maalesef durum ortada, imkanın varsa hemen al.

Ben öyle bir şey göremedim, RTX serisi 2000 TL altın satıldığını, nerenizden uyduruyorsunuz? Dolar artıyor, ekonomi kriz var, her türlü fiyatlar artacak, düşmesini beklemeyin.

2000 TL altına satılıyor demedim kardeşim, yanlış yazdım galiba, 1500-2000 TL kadar ikinci elinde indirm var 2 3 aaylık kartlar garantili böyle temiz 3000 serisini de böyle alacağım niye sıfırına para vereyim.

Tamam, o da olur, o zaman bak 2080 ne kadardan ne kadara çıkmış. Artacak her türlü, bu pozitif bakış açısı 2 ay önce bende de vardı, sömürdüler gitti, maalesef durum ortada, imkanın varsa hemen al.

İmkanım olsa sence forumlara gelip yazar mıyım kardeşim, adamın biri 3080 almış yorumlara yazmış ki 3990X işlemci aldın 20.nesil 16 GB RAM taktım diye
%5 ihtimal veriyorum, şansına kalmış. Denemeye değer ama.

Ventus vb gibi daha bir sürü yan sürümleri çıkacak.

Vallahi imkan varsa hemen al, kısıtlı ise beklemek istemiyorsan ve RTX alacaksan en az 2070 al. Aşağısı pek hissettirmiyor.

2070 ile 2060 Super Gaming OC arasında çok az fark var o fark için o kadar para vermem 2070 Super'de bin TL daha pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…