İncehesap Gaming Gecesi Güvenilir mi?

Düşecek kardeşim araç piyası değil bu 3000 serisi çıkmasaydı 2000 serisini alamazdık fiyatları 6 7 bin TL'di şimdi millet elden çıkarıyor 2000 serisini 1000-2000B'in TL aşağı satıyor 2 sene sonra yine düşecek fiyatları bunların.
Ben öyle bir şey göremedim, RTX serisi 2000 TL altın satıldığını, nerenizden uyduruyorsunuz? Dolar artıyor, ekonomi kriz var, her türlü fiyatlar artacak, düşmesini beklemeyin.

Bir bakın 2080 Ti ilk çıktığında ne kadardı? Şimdi bak 2 yıl oldu ne kadar? Artıyor, düşme ihtimali yok, ben ilk fırsatta almayı düşünüyordum ama şu an için imkansıza yakın. Alınacaksa gelir gelmez al. 😁

2080 Ti çok alınan kart değil tıpkı 3090 gibi olacak ama 3070 3080 düşer fiyatları el değiştiriyorlar çünkü.

Forumda iade edilen ürünleri gönderdiklerine dair bir şeyler okumuştum. Bu doğru mu? Çünkü ben de Gaming Gecesi'nden güzel bir indirim yakalayıp, ürün almak istiyorum :)

2080 Ti çok alınan kart değil tıpkı 3090 gibi olacak ama 3070 3080 düşer fiyatları el değiştiriyorlar çünkü.
Tamam, o da olur, o zaman bak 2080 ne kadardan ne kadara çıkmış. 😁 Artacak her türlü, bu pozitif bakış açısı 2 ay önce bende de vardı, sömürdüler gitti, maalesef durum ortada, imkanın varsa hemen al. 😁

Ben öyle bir şey göremedim, RTX serisi 2000 TL altın satıldığını, nerenizden uyduruyorsunuz? Dolar artıyor, ekonomi kriz var, her türlü fiyatlar artacak, düşmesini beklemeyin.

2000 TL altına satılıyor demedim kardeşim, yanlış yazdım galiba, 1500-2000 TL kadar ikinci elinde indirm var 2 3 aaylık kartlar garantili böyle temiz 3000 serisini de böyle alacağım niye sıfırına para vereyim.

Tamam, o da olur, o zaman bak 2080 ne kadardan ne kadara çıkmış. 😁 Artacak her türlü, bu pozitif bakış açısı 2 ay önce bende de vardı, sömürdüler gitti, maalesef durum ortada, imkanın varsa hemen al. 😁

İmkanım olsa sence forumlara gelip yazar mıyım kardeşim, adamın biri 3080 almış yorumlara yazmış ki 3990X işlemci aldın 20.nesil 16 GB RAM taktım diye :)
%5 ihtimal veriyorum, şansına kalmış. Denemeye değer ama. 😁

Ventus vb gibi daha bir sürü yan sürümleri çıkacak.

Geri
Yukarı