Elektronik İncehesap Gaming gecesi indirimleri

NZXT Kraken sıvı soğutucu nasıldır acaba? Corsair H100 yerine tercih edilebilir mi?
Eğer Nzxt nin bu soğutucusu Z53 modelinden çok farklı değilse Nzxt tercih edilir kesinlikle.

Nzxt Z53 kullanıyorum, elimden de Corsair H100 geçti.

Corsair'in pompa sesi bir tık fazla, performansları benzerdir tahmin ediyorum.

Ayrıca Nzxt'de ekran mevcut.

Eğer Nzxt nin bu soğutucusu Z53 modelinden çok farklı değilse Nzxt tercih edilir kesinlikle.

Bendeki sıvı soğutmadan buna geçmek mantıklı mı? Stok şekilde bu soğutucu yeri geliyor 80 dereceleri gösteriyor 13600K'ya

Hocam kasa aşağıda kalacak o yüzden ekranın pek önemi yok benim için. Sadece performans olarak emin olamadım. Adamakıllı inceleme de yok maalesef.

Bendeki sıvı soğutmadan buna geçmek mantıklı mı? Stok şekilde bu soğutucu yeri geliyor 80 dereceleri gösteriyor 13600K'ya

Elinizdeki soğutucudan geçmeye pek gerek yok, ikisi de 240mmlik sıvı soğutma. Elinizde olmasa alınır tabii ama mevcut bir soğutmanız var F/P olarak, çok bir ısı değişikliği olmaz. Sıcaklıklardan şikayetçiyseniz 360mmlik bir soğutmaya geçmeniz daha doğru olur bana sorarsanız Max 80 görüyorsanız gereksiz bir upgrade.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı