Çözüldü İncehesap Gaming gecesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İstediğiniz ürünün indirim fırsatı eğer son tarih bilgisi yazılmıyorsa ne zaman biter veya devam eder bilinmez. Tamamen şirketin keyfinde kalmış bir şey. Sizin yerinizde olsam hazır fırsatınız varken alın derim, belki yarına kalmaz stoklar tükenebilir.
Ne konuda yardım lazım?
Hocam şimdi ben Gaming Gecesi'nde James Donkey 710 ürününü gördüm. İndirimde gözüküyor. Sanırım 350 TL'den 220 TL'ye düşmüş. Yarın yeniden Gaming Gecesi olucakmış. Yarın bu indirim biter mi ? Yeni ürünlerde mi indirim olur ? Ona göre yarın sipariş vericeğim.

Hocam şimdi ben Gaming Gecesi'nde James Donkey 710 ürününü gördüm. İndirimde gözüküyor. Sanırım 350 TL'den 220 TL'ye düşmüş. Yarın yeniden Gaming Gecesi olucakmış. Yarın bu indirim biter mi ? Yeni ürünlerde mi indirim olur ? Ona göre yarın sipariş vericeğim.
Aynı PSU 2 hafta arka arkaya indirime girmişti girebilir.

İstediğiniz ürünün indirim fırsatı eğer son tarih bilgisi yazılmıyorsa ne zaman biter veya devam eder bilinmez. Tamamen şirketin keyfinde kalmış bir şey. Sizin yerinizde olsam hazır fırsatınız varken alın derim, belki yarına kalmaz stoklar tükenebilir.

Çözüm

Tamamdır herkese teşekkürler. Son olarak ürünün indirim yüzdesinin artma ihtimali var mı? Yani ürünün fiyatı düşebilir mi?

Dediğim gibi hiç belli olmaz, şu an ki indirim %37 ise bir saat sonra ya %25 olabilir ya da %50 olabilir ya da indirim sona erebilir yani tamamen şans işi.
O zaman yarın öğleleyin alayım ben. Sağolasın.
Hocam ürünü aldım. 9279 İncehesap Puanı kazandım. Anladığım kadarıyla bununla indirim yapılıyormuş ürünlerde. Bu kadar puana ne kadar indirim olur ?
Hocam senin bilgin varsa yardımcı olur musun ? @Typhon18

Son düzenleme:

Geri
Yukarı