İncehesap Gaming gecesi

SkyRose

Megapat
Makaleler
5
Bildiğiniz üzere bu akşam Gaming gecesi var ve hatırı sayılır indirimler oluyor. Ürünler yavaştan açıklandıkça konuyu editlerim. Sizin Gaming gecesi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir veya alım yaptıysanız tecrübelerinizi yazar mısınız? Yani biraz anormal ucuz fiyatlar. Eğer indirime girerse 512 GB m.2. SSD almayı düşünüyorum.

Bildiğiniz üzere bu akşam Gaming gecesi var ve hatırı sayılır indirimler oluyor. Ürünler yavaştan açıklandıkça konuyu editlerim. Sizin Gaming gecesi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir veya alım yaptıysanız tecrübelerinizi yazar mısınız? Yani biraz anormal ucuz fiyatlar. Eğer indirime girerse 512 GB m.2. SSD almayı düşünüyorum.

Şu an indirim başladı diye biliyorum geçen hafta baktığım da çok fazla satış oldu ama alıcılar memnun mu yorumlarını bilmiyorum, yorumlarına bak tarihlerine göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay önce arkadaşa oradan işlemci, anakart, RAM üçlüsünü tek gecede denk getirdik. Aynı gece kendime de GK30 Combo setini 230 liraya aldım tam oldu 😀

Site güvenilir o konuda hiç sorun yaşamadım.

İndirime giren bir model olursa 120mm bir sıvı soğutma almayı düşünüyorum.

Bir konu vardı bulamadım. Gaming gecesinde satılan ürünler, geri iade edilen ürünler olarak satılıyormuş. Gaming gecesinde alınan çoğu üründe problem çıkıyor. Dikkatli olmanı öneririm.
Evet, öyle söyleniyor ama yüzlerce stok var. Hepsinin iade olma ihtimali yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı