İncehesap Gaming Gecesi

Curlier

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba Sosyal, iki gün önce bir tanıdığıma PC toplamak üzere parça sipariş verdim. Bugün Sosyal'de bir konuda, bir arkadaşımız başlıktaki indirimleri beklemesini tavsiye etti laptop önerisi isteyen arkadaşımıza. Girip indirimlere bakayım dedim ve aldığım parçaların muadili ya da bire bir aynısının indirime gireceğini görünce bir burukluk oluştu tabii içimde. Sonra girip bakıyım dedim indirime girecek bir RAM'in CL değerine, sayfanın açılmasıyla birlikte yüzümün buruşması bir oldu. Piyasa değeri 300-310 TL civarı olan Corsair Vengeance 8 GB 3000 MHz RAM'ler 385 TL'di. Yanıldığımı düşünerek fiyatını kontrol ettim diğer sitelerden ve cidden fiyatı absürt bir şekilde yükselmişti. Vatan Hepsiburada gibi şirketlerde indirim yapıyor ama kesinlikle böyle bir durum yaşanmıyor. 9400F işlemci 1370 TL bir fiyattan konulmuş gerisini siz hesap edin. Bu indirimleri bekleyen arkadaşlarda varsa eğer umarım bu konu onlara yardımcı olmuştur. Sadece sanırım Ryzen 5 3600 işlemci bu indirim ile daha ucuza gelir.

Bu ürün 300 TL civarı.
Bu ürün 10800 TL civarı.
Bu ürün 1160 TL civarı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı