İncehesap Gaming gecesinde alınan ürünler kaç günde gelir?

Peki hocam ürünleriniz 0 demi yani kutular açılmamış olarak mı geliyor ? Geçen haftadan beri araştırma yapıyorum bütün parçaları istedim sadece ekran kartı kaldı ve cidden çok pahalı geliyor Gaming gecesinde yaklaşık 600-700 lira daha ucuza alabiliyoruz . Rica etsem istediğiniz parçaların durumunu söyleyebilir misiniz ?
Gaming gecesinde ram + monitör aldım, ikisi de sıfırdı, ambalajında veya ürünlerin kendisinde bir kullanılmışlık izi gözükmüyordu.

Dışarıdan kutuya bakınca ilk defa açıldığı belli ama parçaları çalıştırınca farklı bir durum olacak mı bilmiyorum. Henüz tamamlamadım anakart ve işlemci kaldı onları alınca bilgisayarı çalıştırıp bakacağım. Hoş o zamanda nasıl anlaşılır bilmiyorum ama kısaca fiziksel olarak baktığımda sıfır görünüyor. Ekran kartının vidaların da önceden açılmış tornavida izleri görünmüyor.
Tam 2700TL bütçem var geçen hafta yapılan indirimde ,RX 5700XT 2900TL 'idi . İnşallah bi 2700TL ye ya RX 5700XT alırım ya da RTX 2060 .
Gaming gecesinde ram + monitör aldım, ikisi de sıfırdı, ambalajında veya ürünlerin kendisinde bir kullanılmışlık izi gözükmüyordu.
Valla hocam anlayamadım ben de , birçok kişi almayın kullanılmış ürün ,teşhir ürün yolluyorlar diyor ama gördüğüm kadarıyla sipariş verenlerde böyle bir durumun olmadığını görüyorum ,demek ki insanlar algı yapıp stokların hızla tükenmesini önlemek için böyle diyorlar :D .

Valla hocam anlayamadım ben de , birçok kişi almayın kullanılmış ürün ,teşhir ürün yolluyorlar diyor ama gördüğüm kadarıyla sipariş verenlerde böyle bir durumun olmadığını görüyorum ,demek ki insanlar algı yapıp stokların hızla tükenmesini önlemek için böyle diyorlar :D .
Belli olmuyor ki bu hayatta hiç kimseye garanti veremiyoruz. İlla ki böyle bir durumla karşılaşan vardır. Hadi tamam diyelim. Vatan da yapıyor, sorsak itopya da yapıyor diyen çıkacak eskisi gibi Aliexpress'den alsak vergiler tavan yaptı. Yani kötü iş yapmayan yok ve başka çaremizde yok mecbur alıyoruz. Denize düşen yılana sarılır.

Geri
Yukarı