İncehesap Gaming gecesinde "indirim" olmaması

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
İncehesap Gaming gecesinde Redragon K552 red Switch klavyeyi almak için 1.30 saat bekledim.(400 TL'ye almak için) sitede normalde 629TL olarak gösteriyor (Akakçe'de 593TL) bu beklememin ve stresin bedeli 26.78TL oldu yani klavye 593TL'den 568.99TL'ye indi.
Tabii değmeyeceğinden almadım. Yani kısacası ekipman için Gaming gecesine bakıyorsanız bakmayın. Doğru dürüst ekipman indirimi yok genelde PC parçaları indirime giriyor. Giren oyuncu ekipmanları da Gamepower ve james EŞŞEK gibi uyduruk ürünler ve ya g300s gibi tarih olmuş ürünler.
Alınan ucuz sayılabilecek donanımların da kutusu açık olarak geldiği ile ilgili şeyler okudum.

Son düzenleme:
Corsair Void Elite RGB Wireless modelinde de aynısını yaptılar. Önce 2500 TL'ye çıktı kulaklık sonra 1450 TL'ye inmiş gibi gösterdiler.

Alacağı ürünü günler öncesinden takip eden tüketici bunların zaten indirim olmadığının farkında. Dışarıdan ihtiyacı olan vatandaş sayfaya baktığında aha bu iyiymiş diyerek satın alabiliyor. İndirimden çok her şey denebilir. Adını siz koyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı