İncehesap Gaming gecesinde satılan 1 TL değerindeki ürünler yalan

Devam et tuşuna basılmıyor 🤣
Devam et diyorum beyaz ekran çıkıyor. 10 dk bekledim yine açılmadı. Açıklaması ne bunun incehesap fan boylari?

Daha öncesinde 1 TL'ye Gamepower Bane almıştım 50 TL'ye JD 711 almıştım ama geçen cuma yapılan bir şakadan ibaretti bence :D

Merhaba hızlıca konuya girecek ve İncehesap'ın binlerce kişinin zamanını nasıl çaldığını söyleyeceğim.
Öncelikle gampower Magnus V2 adlı kulaklık 1 TL oldu 150 TL üstü alışveriş yapmazsanız kargo ücreti oluyor 15.90 TL.
Kulaklığı alıp Letgo'da sıfır kulaklık olarak satmayı hedefliyordum.
Gaming gecesi 22:00'da başlıyor her cuma ve genelde 1 TL'ye indirimli ürün koyarlar.
Bende gittim zar zor sepete ekledim yaklaşık 1 saat civarı uğraştım.
Sonra bir şeyler oldu site falan birkaç kez kapandı.
Ürün stoğu 300 adet ben 1 saat uğraştıktan sonra 170 küsure düştü stok.
Sonra 1 Saat'te sepeti açmaya çalıştım, bembeyaz bir ekran geliyordu sürekli birkaç tarayıcı ve telefondan da denedim.
Fakat durum nafile düzelmedi hep aynı kaldı.
Sonra Technopat'tan onlarca arkadaş sepetinin açılmadığından şikayetçiydi yani onlarca kişi sepete giremiyor ama ürün tak tak alınıyor stoğu düşüyor.
Sonra stok bitti diye yazdılar 164 adet stok 1 dakika içinde bitti.
Ondan sonra Technopat'taki bir arkadaş URL'nin sonuna soru işareti koyarsanız sepet açılıyor dedi ve cidden oldu ve ben anladım ki bu İncehesap bilerek subdomain değiştirmiş benim görüşüm sorun bizde olarak lanse etmeye çalışmaları.
Yani daha sepet açılmıyor fakat stok bitiyor saçma sapan bir balon indirim onlarca arkadaşında aynı şekildeydi açılmıyordu.
Bir dahaki Gaming gecesindede aynı şekilde olacak muhtemelen siz siz olun zamanınızı bu tarz şeylere harcamayın bildiğin hayatımdan 2 saat çaldılar.

Alan birkaç arkadaş gördüm Technopat'ta umarım sorunsuz şekilde onlara ürünleri gelir.

Site çöküyor kanka birden yüklenince ama mesela 2 hafta önce 1 TL'ye kulaklık vermişlerdi. Gece site çökünce ertesi gün vermişlerdi bizim arkadaş almıştı.

Geri
Yukarı