İncehesap Gaming gecesinden aldığım fareyi iade etmek istiyorum

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İade sebebi kısmına "ürünün sensörünü ve boyutunu hiç beğenmedim iade etmek istiyorum." yazsam kabul ederler mi sizce git gel olmasın istiyorum hiç beğenmedim ürünü, İncehesap'ta iade durumu yaşayan var mı öneriniz vb?

14 gün geçmediyse belki alırlar ama açılmış kullanılmış ürün almazlar bence zorluk çıkarıyorlar. Ben kutusunu açmadığım ramleri 14 gün geçti diye almayız dediler.

14 gün geçmediyse belki alırlar ama açılmış kullanılmış ürün almazlar bence zorluk çıkarıyorlar. Ben kutusunu açmadığım ramleri 14 gün geçti diye almayız dediler.
İyi de adamlar haklı...

Satılabilirliği bozulmadığı sürece 14 gün içinde iade hakkın var. Uğraştirirlar mi dersen bizzat tecrube etmis birinin cevabı daha aydınlatıcı olur ama iade almazlarsa bile ürünün ve kutusunun resimlerini çekip gönder iadeye, onaylanmadigi takdirde THH'ye başvur o arada da da mouseyi ister kullan ister beklet.

Kaç gün oldu alalı?
daha 2 gün oldu

14 gün geçmediyse belki alırlar ama açılmış kullanılmış ürün almazlar bence zorluk çıkarıyorlar. Ben kutusunu açmadığım RAM'leri 14 gün geçti diye almayız dediler.

Ya 2 gün oldu az kullandım ama hiçbir sorunu yok paketi vb duruyor yani.

İyi de adamlar haklı...

Satılabilirliği bozulmadığı sürece 14 gün içinde iade hakkın var. Uğraştirirlar mi dersen bizzat tecrube etmis birinin cevabı daha aydınlatıcı olur ama iade almazlarsa bile ürünün ve kutusunun resimlerini çekip gönder iadeye, onaylanmadigi takdirde THH'ye başvur o arada da da fareyi ister kullan ister beklet.

Alalı 2 gün oldu, sadece açtım kullandım paketi falan duruyor memnun kalmadım iade etmek istiyorum sizce kabul ederler mi?

Tam bilmiyorum ama bir hijyen meselesidir dönüyor kulaklığı almıyorlar. Mouse da elimizle değiyoruz belki almazlar ama bunun cevabını öğrenmek çok kolay incehesapı ister arayın ister satın alma da ürünle ilgili soru sora gidin ister mail atın çok ilgililer dönüş yapıyorlar hemen. Ama almıyorlar orası ayrı müşteri hizmetleri çok iyi ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı