İncehesap garanti süreci nasıl oluyor?

emirVici

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartımın RGB'si bozulduğu için aradım ve yolladım 24 saatten az sürede ellerine ulaştı kayıt oluşturdular.

Daha önce İncehesap garanti sürecini yaşamış biri var mı?

Ekran kartı RGB basit bir şey mi, yapılıp hemen yollarlar mı? Çok bekler miyim sizce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle teknik servis süresi yasal olarak 20 iş günü olarak belirlenmiştir buna hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir. Ayrıca ürünü İncehesap değil ekran kartınız hangi marka ise o markanın Distribütörü hangi firmaysa ona gönderecekler akabinde teknik servis ürünü inceleyip tamir veya iadesine karar verecek. Süreç bu şekilde ilerliyor.

Ürün ne zaman satın alındı?
3 ay önce

Öncelikle teknik servis süresi yasal olarak 20 iş günü olarak belirlenmiştir buna hafta sonları ve resmi tatiller dahil değildir. Ayrıca ürünü İncehesap değil ekran kartınız hangi marka ise o markanın Distribütörü hangi firmaysa ona gönderecekler akabinde teknik servis ürünü inceleyip tamir veya iadesine karar verecek. Süreç bu şekilde ilerliyor.
1 gün içinde distribütör gigabyte servisine verildi 19 unda servis kayıt açtılar bir daha haber alamadım. Sizce 29 undan önce gelir mi ? Tek arızası rgb yanmıyordu performans falan hiçbir sorunu yok

3 ay önce

1 gün içinde distribütör Gigabyte servisine verildi 19'unda servis kayıt açtılar bir daha haber alamadım. Sizce 29'undan önce gelir mi? Tek arızası RGB yanmıyordu performans falan hiçbir sorunu yok

Net bir şey diyemeyiz ki servis biz değiliz. :) ancak büyük bir sorun değilse çok bekletmezler diye düşünüyorum. Genelde 1 hafta 10 gün içerisinde çözüme kavuşur, gene de siz servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Net bir şey diyemeyiz ki servis biz değiliz. :) ancak büyük bir sorun değilse çok bekletmezler diye düşünüyorum. Genelde 1 hafta 10 gün içerisinde çözüme kavuşur, gene de siz servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.
Servis olmadığını biliyorum, fikir alışverişi için sordum. 😊 teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı