Çözüldü İncehesap havale ile ödeme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dustin

Hectopat
İncehesap'dan anakart siparişi verdim. Kartımda problem olduğundan ve indirim bitmek üzere olduğundan dolayı aceleyle havale ile ödeme yaptım.

Ancak ATM havale ücreti ve vergiyi mesai saatleri içinde olmadığından biraz fazla kesti fakat sorun bu değil, sorunum şu, ben 550 lira yatırdım kesintiyle birlikte 530 TL gönderildi ve aldığım ürün 530,38 kuruş. 6 saat içinde ödeme yapmam yazılıydı ödemeyi oluşturduğum gibi ödemeyi yaptım. Fakat kendileri bu süre zarfında herhangi bir dönüş sağlamadı.

İlk kez havale ile ürün alıyorum ne makbuz istediler ne başka bir şey. Aldığım ürün onaylanmaz ise indirim de bitiyor ve haliyle sıkıntıda kalacağım. Oldukça tedirginim daha önce alışveriş yapmış birisi yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon numaraları üzerinden iletişime geçmeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı