İncehesap Kargo Rezaleti

SametAcab

Centipat
7 Nisanda siparişini verdiğim ürün 7 iş günü içerisinde kargoda ibaresi olmasına rağmen hala kargolanmamış durumda. Geçen hafta içi twitter dm üzerinden en geç Cuma günü kargoda denmesine rağmen yine kargolanmadı. Bir ihtimal yeni hafta başlangıcı pazartesi günü halledilir diye düşündüm ama yok. Site içi mesajlarıma sürekli "şu an montaj aşamasında" diye ezbere cevap alıyorum. Twitterdaki admin de aynı şekilde sürekli ezbere konuşuyor. Telefonla müşteri temsilcisine bağlanılması zaten mümkün değil. Şikayetvardan oluşturduğum şikayete de inceleme başlatılmıştır mail veya telefonla size döneceğiz demelerine rağmen tabi ki bunları da yapmadılar. Yalancı ve sorumsuz bir site tarafından haftadır montaj bitsin de kargoya verilsin diye bekliyorum tam 2 haftadır. Keşke bu siteye bulaşmasaydım. Gerçekten bunlarla uğraşacak gücüm kalmadı ya.

Ürünü almaktan vazgeçin. Çatma hakkınızı kullanın. Zamanında bende bilgisayar topladım. 10 oldu hala karşıya verilmemişti. Çatma hakkını kullanıp paramı geri aldm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı