İncehesap Fatura ve Kargo Rezaleti

suiti

Decapat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, çoğunuzun bildiğini üzere her cuma gecesi İncehesap'ta indirimler oluyor. Ben de 2 hafta önce 2 adet ürün sipariş ettim. (Kulaklık ve kasa) Buraya kadar her şey normal. Siparişin üzerinden neredeyse 14 gün geçti hala kargoya verilmedi. Olur dedim, yoğunluk vardır dedim anlayışla karşıladım. Dün kargoya verildi ve bu sabah kargo geldi. Fakat 1 tane kargo vardı kargocunun elinde, o da sipariş ettiğim kulaklık. Diğerini sordum öyle bir kargo olmadığını arabaya da gidip bakacağını söyledi. Gidip baktıktan sonra arabada da olmadığını söyledi. Kargocu elindeki faturayı kontrol ettikten sonra, 2 adet ürünün geleceğini kendisi de doğruladı fakat ortada kargo yok. Kargoyu veren eleman da diğer ürün olmadığı için ve 2 ürüne aynı fatura kesildiği için kargoyu veremeyeceğini söyledi. Bugün İncehesap'ı kaç saat aradığımın haddi hesabı yok. Telefonlar açılmıyor. İncehesap'ın sitesinde ise ürünün kargoya verildiği yazıyor. Bu durumda ne olacak? Şimdi olan bana mı oluyor yine? Kargom gelmezse gerçekten dava vs. işlerle de uğraşacak biriyim. Yarın da İncehesap'a ulaşmaya çalışacağım süreç hakkında buradan bilgi vereceğim.

@Silinen üye Hocam talihsiz bir olay yaşamışsınız geçmiş olsun. Ben incehesaptan hazır sistem aldım bir hafta sonra eksiksiz bir şekilde teslim edildi. Böyle zıt örneklerin olması insanı hayrete düşürüyor.

Aslında sizde haklısınız memnun kalmama konusunda. Sonuçta biz müşteriyiz ve para verip aldığımız bir ürünün bize sağ salim ulaşması kesinlikle hakkımız. Fakat mağazalar ara sıra hata yapabiliyorlar. Buna "incehesap rezaleti" diye başlık koymak bana pek mantıklı gelmiyor. Çünkü bende incehesaptan ürün aldım. Hiçbir sıkıntısı ve hasarı olmadan elime ulaştı.

Aslında sizde haklısınız memnun kalmama konusunda. Sonuçta biz müşteriyiz ve para verip aldığımız bir ürünün bize sağ salim ulaşması kesinlikle hakkımız. Fakat mağazalar ara sıra hata yapabiliyorlar. Buna "incehesap rezaleti" diye başlık koymak bana pek mantıklı gelmiyor. Çünkü bende incehesaptan ürün aldım. Hiçbir sıkıntısı ve hasarı olmadan elime ulaştı.
Hocam sonuçta İncehesap'ın rezaleti.

Dostum, ben yaşadığım sıkıntıyı dile getirdim. Herkes aynı sorunu yaşayacak diye bir şey yok ama emin olun ki benim yerimde başkası olsa daha ağır hitaplarda bulunurdu. Bu siteden ilk alışverişimdi bir daha da mecbur kalmadıkça alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Hocam sonuçta İncehesap'ın rezaleti.
Arkadaşlar bu mağazalar pandemi süreci dolayısıyla gereğinden çok daha fazla çalışıyorlar. Yaptıkları bir iki hata yüzünden "rezalet" demek yerine sabırla beklemek daha mantıklı olurdu bence.
Dostum, ben yaşadığım sıkıntıyı dile getirdim. Herkes aynı sorunu yaşayacak diye bir şey yok ama emin olun ki benim yerimde başkası olsa daha ağır hitaplarda bulunurdu. Bu siteden ilk alışverişimdi bir daha da mecbur kalmadıkça alışveriş yapmayı düşünmüyorum.
Tabi ki. O sizin kararınız. Ona bir şey söyleme gibi bir hakkım yok.

Geri
Yukarı