İncehesap kargo süreci

Muammer Bey

Hectopat
Arkadaşlar incehesap.com üzerinden sistem toplamayı düşünüyorum fakat korkum kargodan aras kargo ile çalışyor. Okuduğum kadarıyla 20 gündür 25 gündür kargosu gelmeyen insanlar var. Gerçekten uzun bir süre itopya üzerinden hazır sistem alacaktım fakat müşteri hizmetlerinin kötülüğünü daha önce de bildiğim için gözüm korktu açıkçası ve en ucuz iki site de burası olunca buralardan sipariş etmek istiyorum. Zaten bayram bitti artık sokağa çıkma yasağıda yok fakat Aras kargo gerçekten kötü bir şirket yasak olmadığı için belki hızlı gelir diyorum fakat kötü yorumları görünce korkuyorum almaya sizin deneyimlerinizi merak ettim.

Ayrıca varsa bildiğiniz kaliteli toplama siteleri önerilerinizi bekliyorum ucuz olması önemli fakat şart değil vermişken 200-300 fazla verebilirim.

Hazır sistem alırsan montajı filan derken geç gelebilir. Ama parça parça alacaksan daha erken eline ulaşır. Bende incehesaptan birçok alışverişim oldu. Evet bazı parçalar yurt içi ile, bazıları ise aras kargo ile geldi. Aras kargo evet rezalet bir firma :D

Hazır sistem alırsan montajı filan derken geç gelebilir. Ama parça parça alacaksan daha erken eline ulaşır. Bende incehesaptan birçok alışverişim oldu. Evet bazı parçalar yurt içi ile, bazıları ise aras kargo ile geldi. Aras kargo evet rezalet bir firma :D
Hocam geç gelse sıkıntı yok ekran kartı ayrı kutuda geliyor.

bu görüntü ve video sonrası kökten vazgeçtim sanırım 3-5 fazla verip vatandan toplayacağım veya teknobiyotik Qp Sİnerji gibi bir yerden alacağım biliyorum vatan pahalı fakat bütçem varken başım ağrısın istemiyorum.

Hocam geç gelse sıkıntı yok ekran kartı ayrı kutuda geliyor.

bu görüntü ve video sonrası kökten vazgeçtim sanırım 3-5 fazla verip vatandan toplayacağım veya teknobiyotik Qp Sİnerji gibi bir yerden alacağım biliyorum vatan pahalı fakat bütçem varken başım ağrısın istemiyorum.
Anladım hocam nereden alırsanız alın inşallah sıkıntı yaşamazsınız. Maalesef biraz da şans işi. Evet aras kargo rezalet bir firma ama şimdiye kadar öyle aman aman bir sıkıntı yaşamadım ürünlerimi sağlam getirdiklerine dua ediyorum :D Büyük bir sıkıntı sayılmaz ama şöyle bir şey yaşamıştım. Ürünü sorguladığım zaman bir başkasına teslim edildiğini görmüştüm saat 17.55'de. Ben bunu 18.15'de gördüm. Müşteri hizmetlerine 18.00'dan sonra ulaşılamıyor tabi. Ertesi gün sabah bir sinirle gittim şubeye. Ürünün şubede olduğunu yoğunluktan dolayı sisteme o şekilde girdiklerini belirtip özür dilediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı