İncehesap kimdir bu etkinliği sahte!

O ürünler sadece kutusu açılmış ürünler değil mi? O zaman neden binlerce stok anında bitiyor?
Binlerce derken? Gaming Gecesi'nin ne olduğunu bildiğinizi sanmıyorum. En yüksek stok genellikle 100 adet oluyor. O da mousepad gibi ürünler oluyor. Ekran kartları 5-10, işlemciler 10-20, sistemler 5-10, kulaklıklar 20-30 gibi adetlerde stok sunuluyor. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

Binlerce derken? Gaming Gecesi'nin ne olduğunu bildiğinizi sanmıyorum. En yüksek stok genellikle 100 adet oluyor. O da mouse pad gibi ürünler oluyor. Ekran kartları 5-10, işlemciler 10-20, sistemler 5-10, kulaklıklar 20-30 gibi adetlerde stok sunuluyor. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

Topamdan bahsettim. Gece indirimlerindeki ki tüm ürünler.

Gaming gecesi çekiliş mi? Parasını verip alıyorsunuz, iade-değişim-onarım görülmüş ürünlerin satıldığı bir yer. Şanslı olan sorun yaşamıyor, şanssız da çok var. Yani bahsettiğim durum ile sorunuzun bir alakası bulunmamakta.

Ben bu zamana kadar 15.000 tl değerinde alışveriş yaptım hepside Gaming gecesinden. 2.el veya kullanılmış bir ürün geldiği hiç olmadı. Ürünün orijinal kendi ambalajları bantlari vs hiçbiri yerinden çıkarılmamış bir sekilde geldi.
Tabii böyle bir durumla denk gelen bir kişi varsa tedbirli olmak lazım.

Topamdan bahsettim. Gece indirimlerindeki ki tüm ürünler.
Milyonlarca alışveriş yapan insan var. Ben dahil Gaming Gecesi'nden birçok alışveriş yaptım. Ben şanslıydım, sorun yaşamadık arkadaşlarım ve ben. Benim bahsettiğim durumun zaten sizin söylediklerinizle bir alakası yok. Ben 'ücretsiz' şekilde, şunu alırsanız şunu kazanma hakkı, şu kadarlık alışverişe şu çekilişe katılma hakkı vb. gibi şeylerin tamamen 'yalan' olduğunu, yasal boşluktan faydalanarak en küçüğünden en büyüğüne kadar hem e-ticaret firmalarının, hem büyük şirketlerin, hem sosyal medya hesaplarının ve dahil şahıs hesaplarının, insanları 'kandırdığını' söylüyorum. Geçmişte bizzat işin içerisinde bulunduğum için bu kadar rahat bir ithamda bulunuyorum. Neyi tartıştığımızı anlayamadım bu sebeple?

Ayrıca incehesapta satışa sunulan örneğin 250 adet 50 liralık James Donkey mousepad, kutusu açılmış olsa ne olur iade edilmiş olsa ne olur, binlerce stok dediğiniz toplamda 1000 stok bile yoktur muhtemelen, 5 adet 11400F-3060 sistem yanında 500 adet mousead-fare-kulaklık standı gibi ürünlerin ne önemi var satış adeti olarak baktığımızda? Hepsini toplayınca 5 adet giriş seviye sistem ücretine değemiyor...
Ben bu zamana kadar 15.000 tl değerinde alışveriş yaptım hepside Gaming gecesinden. 2.el veya kullanılmış bir ürün geldiği hiç olmadı. Ürünün orijinal kendi ambalajları bantlari vs hiçbiri yerinden çıkarılmamış bir sekilde geldi.
Tabii böyle bir durumla denk gelen bir kişi varsa tedbirli olmak lazım.
Benim ve arkadaşlarım gibi, şanslı kişilerdensiniz. Zaten durum sadece o geceye özel ve o siteye özel bir durum değil, Hepsiburada-Trendyol gibi en büyük sitelerde de resmi distirbütörler, piyasa altı fiyata bir miktar indirim adı altında stok açtıklarında her zaman şüpheyle yaklaşmak lazım, sonra benim gibi 1000 liraya Anker Q30 alıp 3.defa servise gönderiyorsunuz :) Resmi satıcı Hepsiburada görünüyordu ancak anlaşmalı firma Sanal BT gönderiyor, 2 defa kutusu açılmış ve sorunlu ürün geldi elime, tekrar servise gönderdim, ne olacak beklemedeyim..

Gaming gecesi çekiliş mi? Parasını verip alıyorsunuz, iade-değişim-onarım görülmüş ürünlerin satıldığı bir yer. Şanslı olan sorun yaşamıyor, şanssız da çok var. Yani bahsettiğim durum ile sorunuzun bir alakası bulunmamakta.
Hocam saygılar sunuyorum sana çok acil ulaşmam lazım lütfen bana Instagram adresim den donermisin İsviçredenarif

Yeni konular

Geri
Yukarı