İncehesap kötü yorumumu yayınlamıyor

İncehesap'tan aldığım XFX RX 570 arkadaşımın (Gigabyte RX 570 modelinin) yanında boştayken çok fazla bir ısı farkı gösteriyordu. Yaşadığım teknik sorunu anlatmayacağım sadece bu durumu belirtmek adına yorum attığım zaman, o yorumu yayınlamamaları, biz tüketicilerin şimdiye kadar boşu boşuna yorumları okuduğu anlamına geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce hesaptan aldığım XFX RX 570 arkadaşımın (Gigabyte RX 570 modelinin) yanında boştayken çok fazla bir ısı farkı gösteriyordu. Yaşadığım teknik sorunu anlatmayacağım sadece bu durumu belirtmek adına yorum attığım zaman, o yorumu yayınlamamaları, biz tüketicilerin şimdiye kadar boşu boşuna yorumları okuduğu anlamına geliyor.

Marka farkı olabilir. Fan kalitesi vb ama yaptıkları yanlış.

Güvenilir bir site aslında ama şu korona virüs zamanları siparişlere yetişmekte zorlanıyorlar epey. Ben de yakın zamanda oradan bilgisayar aldım. Memnunum. Ama ne yorumlar var onları da görüyorum. Türkiye'de bilgisayar teknolojisi satan firmalardan alışveriş memnuniyetimiz şansa kalmış bence. Tutarlı bir kurum göremiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı