incehesap Kredi Kartı Sorunu

İ.gorur

Centipat
Kartım internet alışverişine açık, sorduğumda alışveriş yapabilirsiniz dediler. Ben de bugün 12 taksitle bilgisayar alacağım fakat hata veriyor kart bilgileriniz yanlıştır diye. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk kez mi kullanıyorsunuz kartı? Yani hiç dışarıda kullandınız mı? Çünkü ilk gelen kartlar aktivasyonu bir kere yapılmalı kullanılarak. Ben de uçak bileti alamamıştım bu yüzden. Bir de Türkçe karakterlere dikkat edin. Bir şeyi hatalı giriyor olabilirsiniz.

Bankanızı arayın direkt. Hemen çözülüyor. Geçtiğimiz aylarda benzer durum yaşamıştım. Marketten peynir alamamıştım. Şifreyi doğru hatırlıyorum sanıyordum yanlış giriyormuşum. :D

Bir de en önemlisi, taksit bile olsa alacağınız ürünün toplam bedeli kadar paranın hesabınızda olduğundan emin olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüldü arkadaşlar taksit oldugundan taksit fiyatinin toplamını geçkin bir para olması gerekiyormuş bende 20 lira eksik olduğu için kabul veriyormuş hatalı diyor yüzden, Ama insanları yanıltıyorlar hatalı diyorlar insan yanılıyor düzeltilmesi gereken bi sistem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı