İncehesap iade sorunu

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
09.12.2020 tarihinde Xiaomi 1more H1005 kulaklığını aldım. Ürün elime 11.12.2020 tarihinde ulaştı. Ürün bana bozuk gelmişti, sağ kulaktan hiçbir şekilde ses alamıyordum. Hem USB hem jak kablosuyla 2 farklı cihazda test etmiştim. Ürünü iade için aynı gün geri yolladım.
Ben iade için paramın hesaba yatmasını beklerken bugün yani 25.12.2020 tarihinde kapım çaldı. Ürünü tamir edip geri yollamışlar. Müşteri temsilcisiyle konuştuğumda hijyen açısından ambalajı açılmış ürünleri iade kabul edemiyoruz dendi. Ürün bozuk geldi bana nasıl kabul edemiyorsun? Tüketici hakem heyetine başvuracağım.
Ürünün teknik servis raporu:

1608884483426.png

Ayrıca ürünü internetten aldığım için 14 gün içerisinde iade hakkımda vardı. Ama ısrarla kabul etmiyorlar. Üründe sorun varsa tekrar yollayın tekrar onarıma yönlendirelim diyor bana firma.

Tüketici hakem heyetine bugün öğleden sonra gidip başvuracağım. Eve dönünce süreci konu açarak anlatacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
e-devletten de başvurabiliyorsun. İncehesap için demiyorum ama işlerine geldikleri zaman gayet de iade alıyorlar. İndirimden alınmış kulaklığı tamir için yolladık direkt iade aldılar.

e-devletten de başvurabiliyorsun. İncehesap için demiyorum ama işlerine geldikleri zaman gayet de iade alıyorlar. İndirimden alınmış kulaklığı tamir için yolladık direkt iade aldılar.
İşlerine gelince alıyorlar evet hocam. Kaymakamlık yakınımda olduğu için gidip yüz yüze durumu daha iyi anlatırım diye düşünüyorum.

İşlerine gelince alıyorlar evet hocam. Kaymakamlık yakınımda olduğu için gidip yüz yüze durumu daha iyi anlatırım diye düşünüyorum.
Bende aynı bu durumdayım monitör aldım hatalı çıktı ve para iadesini bekletiyor İncehesapta.
Nedir şuanda durum sizde ?

Geri
Yukarı