İncehesap kulaklık iadesini kabul etmedi

1card1

Hectopat
Makaleler
1
Birkaç sitede oldugu gibi İncehesap'ta da bulunan hijyen tatavasından dolayı, kronik sorunlarıyla beraber ekstra sorunlara da sahip olan Void Elite RGB beyaz kulaklıgımın iadesi 3 kere Red yiyip, 1 kere de arıza bulunamaması ile yine Red yemiştir. Ki hiç teslim alınmayan, direkt geri gönderilen kulaklığı bile iade almamışlıkları var (cidden kaliteli bir firma, helal olsun). Hijyen önemli falan demeyin, herkesin farklı farklı hastalıklara sahip oldugu bir dünya simülasyonunda yaşamıyoruz. Ayrıca kulaklığı kullanacak kişi 2 dakika kullansa zaten aynı hale gelecek. Yani altın kaplama olan tek kullanımlık bir ürünmüş gibi kulaklıgı hijyen kategorisine sokmak saçma. Ayrıca @KapitalistKedi üzgünüm, Creative soundblasterx H6 incelemesini yapamayacagım iade almadıkları için.
Sonuç olarak İncehesap'tan kulaklık falan almamanızı, mümkünse hiçbir şey almamanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de bu firmanın problemi değil. Her yerde geçerli. Üründe bir arıza yoksa iade edemezsin zaten.

Hijyen değil de, uzun kullanımlarda iade edilmemeli. (1 hafta vb.) Ter kokusunu çeken, ya da kablosunu kötü kullanan biri de iade edebilir.

@feneresevdalı @Silinen üye @Kunkka iCue yazılımını yükleyince dip ses olması gerekirken, yazılımı yüklemesem bile dip ses oluyordu. Ayrıca sağdan gelen, sesi sıfırlasam bile kesilmeyen sinir bozucu bir cızırtı vardı.
Teşekkürler incehesap!! ♥♥ 5 para etmez bir kulaklık için 650 tl girdi ♥♥

@feneresevdalı @Silinen üye @Kunkka iCue yazılımını yükleyince dip ses olması gerekirken, yazılımı yüklemesem bile dip ses oluyordu. Ayrıca sağdan gelen, sesi sıfırlasam bile kesilmeyen sinir bozucu bir cızırtı vardı.
Surround modelini almıştım benzer sorun vardı. iCUE olmadan da sürekli gelen dip ses ve çok az bir ses çalmaya başladığında artan cızırtı geliyordu. Mediamarkt'tan almıştım iade edebildim. Sonra İtopya'dan Blackshark V2 aldım, onda da cızırtı sorunu vardı. Onu da iade edebildim. İncehesap'tan sanırım hiçbir şey almam artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı