İncehesap kulaklıkları iade alıyor mu?

xanatos

Yoctopat
Aradığımda hijyen vs. dolayısı ile kullanılmış kulaklıkları almadıklarını söylediler, daha önce kulaklık iade eden var mı İncehesap'tan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorundan mevcut, 3 gün önce almış olduğum asus kulaklığı ertesi gün iadeye gönderdim hiç kullanmadan, geldiği şekliyle iadeye gönderdim kabul etmemiş bugün tekrar kargolamışlar, kargo parçalandığı için açıp kontrol ettim sadece hepsi bu ertesi gün iadeye gönderdiğim ürünü ne kadar süre kullanmış olabilirim kutudan da üründen de belli oluyor zaten, yarın geldiği gibi tekrar iadeye göndericem.

Kulaklık giyilebilir bir ürün olduğu için hijyen konusundan ötürü iade alınmamakta çoğu yerde ki doğrusu da öyle. Elbette hiç kullanılmamış, ambalajından çıkmamış olanlar hariç. Özellikle pandemiden ötürü bu durum daha da hassas olmuş durumda.

Hijyen sebebiyle. Benim kullanıp beğenmediğim ürünü İncehesap sana gönderse kabul eder misin?

Almış olduğunuz ürünlerin muhtemel olarak daha önce iade yapılmış olması normaldir.
Örnek: Adam 1000 TL verdi kulaklık aldı kafasına küçük geldi ne yapsın 1000 TL'yi çöpe mi atsın tabii iade edecek.
Hiç kimse daha önce başkasının kullandığı ürünü almak istemez fakat mağaza bu ürünü satmak, tüketici de iade etmek zorunda.

Almış olduğunuz ürünlerin muhtemel olarak daha önce iade yapılmış olması normaldir.
Örnek: Adam 1000 TL verdi kulaklık aldı kafasına küçük geldi ne yapsın 1000 TL'yi çöpe mi atsın tabii iade edecek.
Hiç kimse daha önce başkasının kullandığı ürünü almak istemez fakat mağaza bu ürünü satmak, tüketici de iade etmek zorunda.
En iyi kulaklıklar elimden geçti, hepsinde bir tövbe estağfurullahlık vardı. İyi ki iade aldılar, o çöpler elimde kalsaydı cok kötü olurdum.

Yahu kardeşim bize ne senin aldığın külottan bilmem neyden. Hijyenlik konusuna cinsiyetçi yaklaşan bir güruha laf anlatmak, bir kayayı karşına alıp konuşmak gibi olabilir. Belli ki oldukça dar bir görüş açınız var, sizin ürün aldığınız, iade etmek istediğiniz firmaların vay haline. Gidin firma ile konuşun, olmazsa THH'ye verin, kendiniz uğraşın. Orada da bu tarz söylemleri söyleyeceğinizi varsayıyorum, siz ile uğraşacakların zamanlarına yazık gerçekten @xanatos

Yeni konular

Geri
Yukarı