İncehesap kutusu yırtık SSD'yi iade alır mı?

LordOfTheRoad

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
İncehesap'tan bir SSD almıştım laptopum için ürünün ambalajını birazcık açtım SSD'yi alabilecek kadar sonra laptopu sökünce M.2 slotunun dolu olduğunu gördüm. Bu yüzden kutusu hafif yırtılmış olan M.2 SSD'yi iade etmek istiyorum. Takıldığım konu şu bu ürünü iade etmekte sorun yaşar mıyım ve eğer iade kabul olmazsa ürünü geri yollamaları falan tahmini kaç gün sürer?

Açıkçası iade alacaklarını sanmıyorum ama şansını deneyin yine de. Daha önce İncehesap'dan mouse almıştım üründen memnun kalmadım iadeye gönderdim cayma hakkım olduğu halde adamlar ürünü yetkili servise gönderip onay gelince iade aldılar. Süreç 2 hafta civarı sürmüştü.

Genelde SSD kutularını yırtmadan açmak zor. Makasla kesin gibi bir işaret varsa zaten iade de sorun çıkmaz bence. Onun dışında normal kutulu bir ürün ise iade almayabilirler.

Genelde SSD kutularını yırtmadan açmak zor. Makasla kesin gibi bir işaret varsa zaten iade de sorun çıkmaz bence. Onun dışında normal kutulu bir ürün ise iade almayabilirler.

Yok normal İncehesap kargo kutusuyla gelmişti de o kutu yok şu an elimde normal bir kutuya koyup göndereceğim.

Açıkçası iade alacaklarını sanmıyorum ama şansını deneyin yine de. Daha önce İncehesap'dan mouse almıştım üründen memnun kalmadım iadeye gönderdim cayma hakkım olduğu halde adamlar ürünü yetkili servise gönderip onay gelince iade aldılar. Süreç 2 hafta civarı sürmüştü.

Bilemiyorum reis inşallah alırlar.

Olmazsa da satıcan direk.

Hocam mouse un kutusu falan sağlam mıydı gönderdiğinizde ve iade aldılar mı?

Son düzenleme:
Yok normal İncehesap kargo kutusuyla gelmişti de o kutu yok şu an elimde normal bir kutuya koyup göndereceğim.

Bilemiyorum reis inşallah alırlar.

Olmazsa da satıcan direk.

Hocam mouse un kutusu falan sağlam mıydı gönderdiğinizde ve iade aldılar mı?

Kutusu sağlamdı. Servis onayından sonra iade aldılar.

Geri
Yukarı