Kutusu yırtık ekran kartı iade alınır mı?

Sabura48

Hectopat
Merhaba, bilindik bir Online alışveriş sitesinden ekran kartı aldım. Dış kutusunda hasar yoktu ama iç kutusu yırtık bir şekilde geldi. Ekran kartının içeriğine dokunmadım statik poşeti dahil duruyor. Geri gönderdim bugün ürünü. İlk 14 gün dolmadı. İade almak zorundadır değil mi?

Ayrıca, kargocunun yanında açtım kutuyu lakin dış kutuda hasar yoktu bende kabul ettim meğersem iç siyah kutu yırtıkmış. Statik poşetini bile açmadan yolladım kartı eksiksiz. Firmaya da yazdım üründe sorun yoksa kullanın sorun olduğunu düşünüyorsanız gönderin inceleyelim dediler ama ben 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, bilindik bir Online alışveriş sitesinden ekran kartı aldım. Dış kutusunda hasar yoktu ama iç kutusu yırtık bir şekilde geldi. Ekran kartının içeriğine dokunmadım statik poşeti dahil duruyor. Geri gönderdim bugün ürünü. İlk 14 gün dolmadı. İade almak zorundadır değil mi?

Ayrıca, kargocunun yanında açtım kutuyu lakin dış kutuda hasar yoktu bende kabul ettim meğerse iç siyah kutu yırtıkmış. Statik poşetini bile açmadan yolladım kartı eksiksiz. Firmaya da yazdım üründe sorun yoksa kullanın sorun olduğunu düşünüyorsanız gönderin inceleyelim dediler ama ben 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum.

Belirtdin mi?
Ürünü ilk aldığımda böyleydi diye.

Selamlar geçen sene aynı muhabbet benimde başıma gelmişti, ekran kartı kutusu kargo sırasında kar suyu görmüş, ıslak gelmişti, kapıda direkt iade etmiştim.

O sıralar ekran kartı stoğu sıkıntısı olduğu için el mecbur bende kabul ettim incelemeyi ama direkt olarak para iadesi de yapmaları lazım, için rahat olsun.

Geri
Yukarı