İncehesap "Nova APU" sistem alınır mı?

İlk önerdiğin Kingston ürünü Amazon prime sitesinde gördüm 655 ₺ ama yurtdışından getiriliyor, ithalatçı firma. Aynı sitede aynı ürün Türkiye'de olanı 739₺. Acaba yurtdışı ürünü sipariş vermeye değer mi, riskli midir?
Amazon güvenli bir site hocam, hiç alışveriş yapmadım gelme süresini vs. bilmiyorum ama.

Hocam kasa montajı her kişi yapabilir mi, kolay mı?
Kişiden kişiye değişir hocam, az biraz neyin nereye takılması hakkında bilginiz varsa ve bununla beraber destek videolarından yararlanarak yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kişiden kişiye değişir hocam, az biraz neyin nereye takılması hakkında bilginiz varsa ve bununla beraber destek videolarından yararlanarak yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Zaten takılması gereken yerler ve kablolar aynıdır diye düşünüyorum. Belki kasadan kasaya ufak çapta değişiklikler olabilir ama ben yapabilirim herhalde.

Hocam bu kasaya ayrıca soğutucu almam gerekiyor mu? Veya başka parça lazım mı?

Son düzenleme:
Kasa fanı olarak ayrı bir şey gerekli olmayacaktır hocam işlemci soğutucu olarak stok fan yetmezse ve sizi rahatsız ederse bu modeli öneririm.
Hocam kasa montajı yapıyorum. Cpu, anakart, taktım ama kasa fanlarından çıkan kabloları tam olarak nereye takacağımı anlamadım, bilginiz var mı?

Hocam kasa montajı yapıyorum. Cpu, anakart, taktım ama kasa fanlarından çıkan kabloları tam olarak nereye takacağımı anlamadım, bilginiz var mı?
Bu video detaylı anlatıyor hocam bakabilirsiniz.

Bu video detaylı anlatıyor hocam bakabilirsiniz.
Vidyodaki kasa fanı kabloları benim kasadaki kablolarla aynı değil, çok farklı. Konu mu açsam acaba forumda?

Olabilir hocam açabilirsiniz bilgili kişiler var yardımcı olurlar.
Hocam senin kasa da aynı mı? Aynıysa kasa fan bağlantısını nasıl yaptığını söyleyebilir misin,

Yeni konular

Geri
Yukarı