İncehesap oyun kodumu vermedi

ozkan820

Decapat
Arkadaşlar merhaba, İncehesap üzerinden RX 570 ekran kartı aldım ve alırken de aşağıda vereceğim linkte bulunan 2 oyun sözüne istinaden alım yaptım fakat İncehesap bana oyun kodlarını istediğimde 3 aylık Xbox Game Pass üyelik kodu verdi ve itirazımın sonrasında " RX 570'de sadece 3 aylık Xbox Game Pass for PC var. 2 adet oyun hediyesi yoktur. " Dediler fakat verilecek olduğu açıkça belirtildiği üzere ve diğer satıcı sitelerin (Hepsiburada, İtopya vb) sorunsuz veriyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kampanya geçeli çok oldu. Artık Game Pass veriyorlar ancak bu onların hatası, yani ona göre reklamları düzenlemeliler. Avrupa'da ve Amerika'da olsak güzel bir tazminat alabilirdiniz ama Türkiye'deyiz. O yüzden Game Pass alıp geçin.

Katılım koşullarında, kampanyanın 2019 yılı içerisinde geçerli olduğu yazıyor. Hatta 8 Temmuz 2019 son.

1587587072518.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı