İncehesap ürünü kargoya vermedi

MustafaFurkan

Centipat
Merhaba arkadaşlar. 11.12.2019 tarihinde -yani 6 gün önce- İncehesap'tan James Donkey 610S sipariş ettim ancak ürün hala kargoya verilmedi. Mesaj atıp iletişime geçtiğimde "Siparişinizi en kısa sürede göndereceğiz" gibi hazır klasik bir cevap veriyorlar ürünüm ne zaman kargolanır? Neden bu kadar geç oldu? Yardım ederseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 94
Ben de satış yaptığım için biliyorum. Kargolarda sorun yaşanıyor şuanda. Trendyol indirimleri sağolsun. Endişelenmeyin en kısa sürede gönderilir.
teşekkürler :)
Usta bu efsane cuma haftası vardı ya onun yoğunluğu hala kargo şirketlerinde ondan dolayı verilmemiş olabilir
teşekkürler
Kargolar günlük gönderime limit koydu. Kargolar da çok fazla sipariş varsa eğer bu normal. En son siparişim 11 günde geldi ne yazık ki...
oo baya uzun sürmüş teşekkürler bu arada

Büyük ihtimal kargo şirketi kötüdür.Bende incehesaptan ürün aldım ve benim ürünlerim de 5 günde falan geldi.Beklemekten başka yapacak bir şey yok sanırsam.İncehesap güvenilirdir kargonun gelmemesi söz konusu olamaz olursa da kargo şirketinin sorumsuzluğu olur.

Hem kargo şikayetlerine hem de Nanokatalog şikayetlerine güvenip elime 2 aydan önce ulaşmaz diye Nanokatalog'dan termal macun söylemiştim ben de. Dün onaylayıp kargolamışlar, bugün de bana ulaştı. Firmaların kötülüklerine bile güvenilmiyor ülkede. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı