İncehesap PC Battle Gaming nasıldır?

İşlemci 3500X kullanılmış. 3600 daha iyi olacaktır.

Anakart giriş seviyesi. Çok düşük bir model. OC bile yapamazsınız.

SSD en ucuz ve kronik sorunlu bir model. Alınmaz.

Kısaca sistemi ucuza getirmek amacıyla bulabildikleri ucuz ürünleri dayamışlar sisteme. Alınmaz.

@Ahmet5550 B450 anakart ile O.C yapılmadığını ilk defa senden duydum. Alacak kişi işlemciyi 3600 seçip SSD de samsung 860 evo 500 olanı seçerse gayet güzel olur.
B450 anakartlarla OC yapılabiliyor ama Asus B450M Dragon modelinde VRM soğutucusu yok. Ufak bir OC yaptığınızda ısınacak ve yine frekans düşürecek. OC bir işe yaramayacak. B450M-K daha iyi olacaktır.

B450 anakartlarla OC yapılabiliyor ama Asus B450M Dragon modelinde VRM soğutucusu yok. Ufak bir OC yaptığınızda ısınacak ve yine frekans düşürecek. OC bir işe yaramayacak. B450M-K daha iyi olacaktır.

İyi de önerdiğin anakartta da yok soğutma falan. Dengesiz bir sistem ekran kartına abanılmış ama diğer parçalar düşük kalmış.

İyi de önerdiğin anakartta da yok soğutma falan. Dengesiz bir sistem ekran kartına abanılmış ama diğer parçalar düşük kalmış.
Ben var diye biliyordum. Öğrenmiş oldum teşekkürler. Haklısınız çok dengesiz bir sistem.
@Ahmet5550 B350-MK dandik bir anakart ile 4.2 GHZ de kullanmaktayım bilgin olsun. Hava akışı güzel bir sistemde hiç bir problem olmaz.
3600 işlemci için dandik bir anakart. Sizin işlemciniz için belki o anakart normaldir. 3600 işlemci için Tomahawk anakart en iyisi olur diye düşünüyorum.

F/P olarak Gigabyte B450M S2H is gorur. Daha yuksek fiyatlarda Tomahawk tercih edilebilir veya yeni nesil anakartlar beklenebilir. Bu anakartta arkadasin dedigi gibi VRM sogutucu mevcut degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı