İncehesap RAM iade edilir mi?

Hocam ben incehesap tan bir kere MSI gamepad aldım Xbox One ile uyumlu olmadı kutusunda popüler konsol destekler yazıyordu tanıtımında da ben de bir gün durdu sonra iade ettim paramı alana kadar çok uğraştım dediler servise yonlendirdik teknik servis onayı falan dediler bir ara rapor gelmiş çizik var dediler bende hakem heyetine gidiyorum dedim epey bir mail trafiği yaşadık yani işin zor hocam.

10 gün önce İncehesap'tan RAM aldım kutusunun yapışkanını çıkardım ürünün doğru olduğuna bakmak için ama şimdi 16 GB RAM daha aldım bayağı ucuza geldi ve 8 GB'lık remide iade etmek istiyorum edebilir miyim

(Neden iade etmek istiyorsunuz boşluğuna ne yazmalıyım :))
İnce hesabı aradığında kutusunda sorun yoksa koşulsuz iade alıyoruz dediler bana. İade edebilirsin direk.

Zaten bütçem yoktu PC almak indirimden almıştım 280 liraya şimdi ise ikinci ele yöneliyorum anakartıma uyumlu değil imiş diyeceğim inşallah alırlar

Zaten bütçem yoktu PC almak indirimden almıştım 280 liraya şimdi ise ikinci ele yöneliyorum anakartıma uyumlu değil imiş diyeceğim inşallah alırlar

Size MSI GF63 hakkinda soru sormam gerek. Bende MSI GF63THIN 9SC 053xtr aldim bazi sorunlarim var sizde de varmi merak ettim
1.oyun oynarken 80-85 arasini goruyor CPU CS:GO'da
2.sarji en fazla 3 saat gidiyor laptopun
3.bataryasi cok ısınıyor
Sizde durum nasil

Konuyu canlandırmak için yazıyorum. İncehesap cuma günü indirimlerinden aldığım 16 GB ram, benim ramlarim ile uyumsuz çalıştığı için geri gönderdim. Az önce aradım ve öğrendim ki ürün iadesi kabul edilmiş, 1 ila 7 iş günü içerisinde para iadesi sağlanır dediler. İncehesap herzaman diğerlerinden birazcık pahalı ama bayağı kalitelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı