Çözüldü İncehesap ürünü nasıl iade edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Hepsiburada'da HDD iade ederken birkaç tıkla otomatik olarak iade kaydı oluşturmuştum, ancak İncehesap'ta biraz daha zor sanırım. İade işlemini sorduğum zaman şöyle bir yanıt aldım fakat yine de pek bir şey anlamadım, nasıl iade gerçekleştirebilirim?

Ekran Görüntüsü (1).png

Not kağıdına yazma olayı gayet net ancak şu anlaşmalı kod sapıtmış, MNG Kargo'nun sitesine falan mı girip yapacağım? Ve en önemlisi ise kurye mi adresime gelecek yoksa ben mi gideceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayiye gitmen gerekiyor sanırım.
MNG'ye gidip bu kod ile iade yapmak istiyorum diyeceksin. İstiyorsan sen çağırabilirsin ama ek ücret alırlar. Bir kağıda da iade sebebini yazacaksın.

Onun dışında herhalde kalınlaştırma kodu falan sapıtmış, orayı pek anlamadım.
MNG şubesine ürünü ve not kağıdına sorununu yazıp veriyorsun. Verdikleri kodu da iletiyorsun bu şekilde adres vermene de gerek kalmıyor, kargo ücretine de. Anladıklarım bu kadar.
Yarın bir arayın, sorun. Her firmanın kendisine has kodu oluyor. Ücretsiz şekilde gönderim sağlıyorsunuz.
Hayır şubeye gidip çalışana bu kodu vereceksiniz. İncehesap MNG Kargo ile anlaşmalı. Karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz.
Arayıp 4'e basıyordun galiba. Hatırlamıyorum, 1 yıl oldu.
Teşekkür ederim destekleriniz için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı