İncehesap sitesinden alınan işlemcinin pinleri yamuk geldi

Zorunda değiller korumalı bir kutuya koymak. Sen kutusuz almışsın adı üstünde isterlerse poşete bile koyarlar. Almadan önce sorman gerekirdi. Korumalı kutu istiyorsan adam akıllı gidip kutulusunu alırsın. Yüzük kutusuna koymalarını da iade sebebi olarak kabul etmezler. Sen takarken yamultmadığını nasıl kanıtlayacan onu düşün.
Ne saçmalıyorsunuz siz? Adamın elinde kanıt var işte. Daha takmadan yamuk gelmiş. Poşete filan koyamaz. Hassas şeyler bunlar. Pinler yamuk gelmiş siz diyorsunuz ki "yüzük kutusuna koymayı iade sebebi saymazlar". İncehesap'tan hisse filan aldın herhalde.

Ne saçmalıyorsunuz siz? Adamın elinde kanıt var işte. Daha takmadan yamuk gelmiş. Poşete filan koyamaz. Hassas şeyler bunlar. Pinler yamuk gelmiş siz diyorsunuz ki "yüzük kutusuna koymayı iade sebebi saymazlar". İncehesap'tan hisse filan aldın herhalde.

İncehesap için değil tüm siteler için söylüyorum ben. Paketi açarken video çekmediyseniz sadece fotoğraf varsa elinizde bu kanıt sayılmaz. Çünkü takmayı deneyip yamultup geri kutuya koyup fotoğrafı çekebilirsiniz. Çoğu 2. el satan insanlar bile kutuyu açarken video çekin der anca öyle kanıt kabul edilir. Fotoğrafı mahkemede dahi kanıtlayamazsınız.

İncehesap için değil tüm siteler için söylüyorum ben. Paketi açarken video çekmediyseniz sadece fotoğraf varsa elinizde bu kanıt sayılmaz. Çünkü takmayı deneyip yamultup geri kutuya koyup fotoğrafı çekebilirsiniz. Çoğu 2. el satan insanlar bile kutuyu açarken video çekin der anca öyle kanıt kabul edilir. Fotoğrafı mahkemede dahi kanıtlayamazsınız.
Peki hocam tamam.

Bide incehesabı savunuyorsun demişsin. Dediklerimi tam okumadın galiba. İncehesap gibi yerler yerine git vatandan falan al dedim başta. Kötülediğim yeri savunuyor demende ayrı.

MPK işlemciyi bu yüzden sevmiyorum ve almıyorum. Arada zaten 100 200TL fark oluyor almışken kutulu tam olarak almak var. Bende aynı işlemciyi dün aldım. Kutulu şekilde 3.7k ödedim. En iyisi kutulu şekilde almak aklınızda bulunsun. Canlı desteğe yazın belki yenisini yollarlar. Özel değilse kaç TL aldığınızı öğrenebilir miyim?

3399TL'ye satın aldım. Stok fanı da dahil.

2 kuruş ucuza gelsin diye internetten alacağına gidip adamakıllı vatandan alsaydın sende. Şu anda imkanı yok bunun senden kaynaklı olmadığını kanıtlamana. Adamlar direkt sen takarken yamulttun diye suçlayacaklar.

Kafanı fazla yorma dostum sen. Ürünü kargocudan teslim aldıktan açasıya kadar her saniye video kayıtlı. Ayrıca benim kesemin hesabı da sana kalmadı.

3399TL'ye satın aldım. Stok fanı da dahil.

Kafanı fazla yorma dostum sen. Ürünü kargocudan teslim aldıktan açasıya kadar her saniye video kayıtlı. Ayrıca benim kesemin hesabı da sana kalmadı.

Böyle göndermeleri garip değil mi? Forumda bir arkadaş konu açmış ona gayet güzel bir şekilde paketleyip göndermişler www.technopat.net/sosyal/konu/mpk-islemci-iste-boeyle-geliyor.1655017

Aradığınızda ne dedi müşteri hizmetleri? bir yanlışlık veya karışıklık olmasın İncehesap tarafında.

Böyle göndermeleri garip değil mi? Forumda bir arkadaş konu açmış ona gayet güzel bir şekilde paketleyip göndermişler www.technopat.net/sosyal/konu/mpk-islemci-iste-boeyle-geliyor.1655017

Aradığınızda ne dedi müşteri hizmetleri bir yanlışlık veya karışıklık olmasın İncehesap tarafında.

Benim de garibime giden durum o. Koskoca İncehesap sitesi AMD'nin kendi plastik kabına koyup gönderemiyor mu? Birkaç arkadaşa da aynı şekilde göndermişler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230829_133023_Chrome.jpg
    Screenshot_20230829_133023_Chrome.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı