Hepsiburada R5 3600 pinleri yamuk geldi

dwepss

Hectopat
Daha fazla  
14 Kasım 2021 tarihinde Hepsiburada'dan Ryzen 5 3600 aldım. Ürün elime 16 Kasım tarihinde ulaştı. Normalde HepsiJet ile gelmesi gerekiyordu, sistemde öyle gözüküyordu ama Yurtiçi Kargo ile geldi. Kutuyu açtığımda her köşede yamukluklar fark ettim. Kutusunda geri koyarak iade talebi oluşturdum. Sizce sonuç ne olur?

Dosya Ekleri

• IMG_20211116_200134.jpg
    IMG_20211116_200134.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 101
14 Kasım 2021 tarihinde Hepsiburada'dan Ryzen 5 3600 aldım. Ürün elime 16 Kasım tarihinde ulaştı. Normalde HepsiJet ile gelmesi gerekiyordu, sistemde öyle gözüküyordu ama Yurtiçi Kargo ile geldi. Kutuyu açtığımda her köşede yamukluklar fark ettim. Kutusunda geri koyarak iade talebi oluşturdum. Sizce sonuç ne olur?
Geçmiş olsun bende bir ürün aldığımda üzerinde kutuyu açarken video çekimi yapamamı istiyordu. Keşke video çekseydiniz açarken.

Bende Hepsiburada'dan almıştım işlemcimi, kutuyu açarken ne olur ne olmaz videoya çekmiştim. Pinleri falan kamerayı yakınlaştırıp iyice çektim, yamuk falan varsa kutudan öyle çıktığına dair kanıtım olsun, bir sıkıntı çıkarsa video ile sorunu çözerim diye. Aklınızda bulunsun internetten aldığınız ürünleri videoya çekerek açın, çoğu firma sıkıntı çıkınca iade alıyor ama iade almayan olursa kanıtınız olur.

İadeniz kabul olur merak etmeyin, arada böyle sıkıntılar yaşanabilmekte. Her sipariş kusursuz gelecek diye bir şey söylemek zaten matematiğe aykırı olur.
Ürünü alacağınız satıcının puanlamasına ve yorumlarına dikkat ederek alınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı