İncehesap slate 3070 için yeni bir kasa+PSU alınır mı?

Bütçe
16.000

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu kasayı özelleştirip satın aldım. Özelleştirmelerim şu şekilde:

1608635999771.png

Şimdi sorum şu, birçok kişi kasayı yetersiz bulmuş ben OC yapmayı en azından şimdilik düşünmüyorum. Sizce kasa geldiği gibi kasasını satıp yerine yeni kasa ve PSU alınır mı? Ayrıca kasa ve PSU önerebilirseniz sevinirim.

Ve sistemde sorunlar, yanlış alınmış bir şeyler varsa belirtebilir misiniz? Teşekkürler.

SSD kasa ve PSU kötü olmuş keşke almadan önce sorsaydınız.

Kasa ve PSU berbat. SSD de gereksiz. Onun yerine 860 EVO alınabilirdi. En azından düzgün bir marka.

SSD 1TB olmasını istiyordum ve tek seçeneğim buydu özelleştirme kısmında ancak çok da kötü olduğunu sanmıyorum JD firmasının SSD'lerde. Kasa ve PSU'nun kötü olduğunun farkındayım o yüzden öneri istedim.

Sıvı soğutma çok eski ve sesli bir model. İleride sıkıntı çıkarabilir.

PSU ve SSD çöp.
JD SSD'ler uzun vadede yavaşlıyor.

Kasa, Lian Li PC-O11 Dynamic çakması. Malzeme kalitesi haricinde fena değildir.

R5 5600X ve X570-P yapınca 4800TL oluyor.
2X.

15000 TL'nin 200 TL altı oluyor hayırlı olsun.

Sıvı soğutma çok eski ve sesli bir model. İleride sıkıntı çıkarabilir.

PSU ve SSD çöp.
JD SSD'ler uzun vadede yavaşlıyor.

Kasa, Lian Li PC-O11 Dynamic çakması. Malzeme kalitesi haricinde fena değildir.
PSU zaten kasaya dahili. Sıvı soğutmayı da çok zorlayacağımı sanmıyorum render yapmayacağım sadece stok fan yetersiz olursa diye gerek duydum.

R5 5600X ve X570-P yapınca 4800TL oluyor.
2X.

15000 TL ediyor hayırlı olsun.
SSD olarak Kingston A2000 seçilirse daha iyi olur.
PSU zaten kasaya dahili. Sıvı soğutmayı da çok zorlayacağımı sanmıyorum render yapmayacağım sadece stok fan yetersiz olursa diye gerek duydum.
O.C yapmayacaksanız gittiği yere kadar kullanılabilir. Yeni modellere göre sesli çalışır.

İşlemci, anakart, RAM ve ekran kartı hariç her şeyden kısılmış. O sıvı soğutma yerine Arctic Freezer 34 DUO alınsa, kasa yerine TD500 veya bütçe varsa XPG Battlecruiser, PSU yerine High Power Performance GD 80+ 750W gold, SSD yerine 970 Evo veya oyun amaçlıysa 860 EVO alınabilirdi.

İşlemci, anakart, RAM ve ekran kartı hariç her şeyden kısılmış. O sıvı soğutma yerine Arctic Freezer 34 DUO alınsa, kasa yerine TD500 veya bütçe varsa XPG Battlecruiser, PSU yerine High Power Performance GD 80+ 750W gold, SSD yerine 970 Evo veya oyun amaçlıysa 860 EVO alınabilirdi.
Teşekkürler, bunları alıp değiştirmem yaklaşık ne kadar fark yaratır? Sadece ömrü mü uzar yoksa performansda da gözle görülür bir değişim olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı