İncehesap stokta kalmadığı için ürün değiştirme bildirimi

Berkay_kygsz

Centipat
Merhaba arkadaşlar 2 saat önce İncehesap tarafından mail geldi ASUS Dual GTX 1660 Super Evo'ya düşürüp sipariş verdiğim sistem ekrank kartı stokta kalmamış. Ekrankartı olarak ASUS TUF 1660 Super ile fiyat farkı olmadan değiştirelim dediler. TUF serisinin ısınma sorunu olduğunu duymuştum eğer bu sorun varsa siparişi iptal edebilirim. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF serisi ekran kartına göre değişiyor. AMD RX 5700 ve XT modellerinde bellek sıcaklıkları 120 dereceye varıyor soğutucu bloğun belleklere temas etmemesi sonucu (komedi cidden, ne anlamı var o zaman soğutucunun). Ama burada verilen cevaplar bu kartı kullanan birine ait değil. Youtube’a açın bakın incelemelere, sıcaklık değerlerine. Reddit’e kullanıcı deneyimlerine. Kullanmayanların ağzıyla iş yapmayın.

Asus TUF serisinde soğutma kalitesi modele göre değişiyor. Örneğin 1660 Ti modelinde bakır borular yok pasif soğutma vardı dolayısıyla ekran kartı ısınıyor:

ASUS TUF GeForce GTX 1660 Ti inceleme - Technopat Sosyal

Fakat bu durum 1660 Super'de aynı olmayabilir. Mesela 1660 Ti'nin aksine 2060 modeli gayet başarılıydı yanlış hatırlamıyorsam. İyice bir araştırın ona göre karar verin derim.
Dostum dediğin gibi araştırdım ve bi farkılılık oldugunu gördüm. 1660 super ile 1660ti nin sogutma bloklarında farklılıklar var resimdede görülebiliyor.

Dosya Ekleri

• 1660super.png
    1660super.png
    301,2 KB · Görüntüleme: 17
  • 1660ti.png
    1660ti.png
    278,8 KB · Görüntüleme: 26
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı